Контракти.ua

236  —  16.10
Відключення світла дійшли до Росії: у двох областях нема електрики після атаки дронів
Відключення світла дійшли до Росії: у двох областях нема електрики після атаки дронів

Російська влада заявляє, мовляв, атаку дронів відбила ППО, а наслідки - від падіння уламків, а не “прильотів”.

Вночі 16 жовтня в Волгоградській області РФ лунали вибухи. Частково у цьому регіоні та в сусідній Воронезькій області сталися відключення світла. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомили Телеграм-канали та місцева влада.

Губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров заявив, що нібито російські системи ППО відбили масовану атаку безпілотників на об'єкти енергетичної інфраструктури регіону.

З його слів, падіння уламків дронів спричинило пожежу на території підстанції ЛЕП “Балашовська”

“У результаті падіння уламків БпЛА в Новомиколаївському районі на території підстанції ЛЕП “Балашовська” зафіксовано займання яке оперативно ліквідується протипожежними силами”, - повідомив російський чиновник.

Губнрнатор сусідньої Воронезької області Олександр Гусєв також повідомив про відсутність світла в населених пунктах після атаки БпЛА.

"Кілька населених пунктів залишаються без електрики на час аварійних робіт, що розпочалися після відбиття атаки БПЛА в сусідньому регіоні", - написав він.

Нагадаємо, днями у російських Бєлгороді та Курську зникло світло після того, як загарбники обстріляли український Харків. Керівник Центру протидії дезінформації Андрій Коваленко уточнив, що Бєлгород та Курщина отримали удари у відповідь і втратили світло.