Контракти.ua

244  —  11.10
Трамп і Зеленський говорили про поставки Tomahawk до України, - Axios
Трамп і Зеленський говорили про поставки Tomahawk до України, - Axios

Президент США Дональд Трамп і президент України Володимир Зеленський провели телефонну розмову, під час якої обговорили можливість передачі Україні далекобійних ракет Tomahawk.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Axios. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами двох обізнаних джерел видання, президент Трамп обговорив із президентом Зеленським можливість отримання Україною далекобійних ракет Tomahawk.

Tomahawk дадуть Україні можливість завдати удару глибоко всередині Росії, зокрема по Москві. Українська сторона вважає, що така зброя допоможе змусити російського диктатора Володимира Путіна сісти за стіл переговорів.

Джерела не повідомили, що остаточне рішення щодо постачання ракет уже ухвалено.

За словами одного з джерел, розмова президентів тривала близько 30 хвилин. Зеленський у своїй заяві назвав її "дуже позитивною та продуктивною".

Президент України привітав Трампа з мирною угодою в Газі та зазначив, що якщо цю війну вдалося припинити, "тоді, безперечно, можна зупинити й інші війни, зокрема війну з Росією".

Статьи по теме
Зеленський сказав, від чого залежить достойний мир в Україні
Зеленський сказав, від чого залежить достойний мир в Україні

Президент Володимир Зеленський повідомив про розмову з главою італійського уряду Джорджею Мелоні та про постійний контакт з іншими європейськими державами. Він заявив, що саме від спільного тиску на РФ залежить мир в Україні.
08.12 — 211

Трамп може відмовитися від мирного процесу щодо України: що сказав старший син президента США
Трамп може відмовитися від мирного процесу щодо України: що сказав старший син президента США

Дональд Трамп-молодший заявив, що США можуть відмовитися від мирного процесу щодо України, назвавши позицію президента «непередбачуваною».
08.12 — 215

Зеленський зустрінеться зі Стармером і Мерцом: Макрон назвав дату та місце
Зеленський зустрінеться зі Стармером і Мерцом: Макрон назвав дату та місце

Росія ескалює війну, а європейські лідери готують нові гарантії безпеки та тиск на Кремль.
07.12 — 194