Контракти.ua

303  —  02.10
Росіяни не в змозі зупинити удари українських сил по своїх енергообʼєктах - генерал Годжес
Росіяни не в змозі зупинити удари українських сил по своїх енергообʼєктах - генерал Годжес

Росіяни не в змозі зупинити удари українських сил по своїх енергообʼєктах, і це може стати ефективним важелем для успішного припинення війни, особливо якщо Захід надасть Україні додаткові далекобійні можливості та обмежить дії тіньового флоту РФ.

Таку думку висловив екскомандувач силами США в Європі генерал-лейтенант у відставці Бен Годжес, передають Контракти з посиланням на Укрінформ.

«Росіяни, схоже, не в змозі це зупинити»,- констатував колишній американський командувач.

У цьому звʼязку він підкреслив необхідність для країн Заходу допомогти Україні.

«Підтримка зусиль України, спрямована на зрив експорту російської нафти, включно з наданням можливостей для високоточних ударів на великій відстані, а також припиненням роботи суден тіньового флоту в Балтійському морі, допоможе успішно завершити цю війну»,- зауважив американський генерал у відставці.

Статьи по теме
Європа побоюється
Європа побоюється "троянського коня" для Росії в мирному плані США, - Bloomberg

Європейські чиновники стурбовані тим, що Росія може використати нову мирну угоду щодо завершення війни в Україні, укладену за посередництва США, що прокладе шлях для повторного вторгнення на територію Донбасу.
вчера, 15:03 — 173

Зеленський розповів, чим Росія платить Китаю за продовження війни в Україні
Зеленський розповів, чим Росія платить Китаю за продовження війни в Україні

Володимир Зеленський заявив про повну залежність РФ від Китаю.
11.12 — 168

"Нептуни" дуже гарно працюють: Зеленський назвав ракети, якими Україна б'є по РФ

Український лідер Володимир Зеленський розповів про ракетну програму України. Зокрема, він розкрив, які ракети застосовуються для завдання ударів по РФ.
10.12 — 211