Контракти.ua

295  —  01.10.25
Посли ЄС можуть домовитись про нові санкції проти РФ вже найближчими днями, - журналіст
Посли ЄС можуть домовитись про нові санкції проти РФ вже найближчими днями, - журналіст

Посли країн Євросоюзу можуть домовитись про введення нових санкцій проти Росії вже найближчими днями.

Про це заявив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його повідомлення в Twitter. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Європейські лідери не домовляться щодо останніх санкцій проти РФ сьогодні в Копенгагені, але є надія, що посли країн ЄС зможуть дати зелене світло цим заходам на зустрічі в п'ятницю", - зазначив Йозвяк.

Варто зауважити, що сьогодні, 1 жовтня, в Копенгагені пройде неформальний саміт ЄС, а вже 2 жовтня там відбудеться саміт Європейського політичного співтовариства (ЄПС).

Повідомляється, що на сьогоднішньому неформальному саміті не буде ухвалено офіційних рішень. Сторони планують обговорити створення "стіни дронів" для захисту східного кордону ЄС, використання заморожених російських активів для надання кредиту Україні, а також 19-й пакет санкцій проти Росії.

Статьи по теме
"Експерти готові негайно": Україна відновить "Дружбу" за європейські гроші, - ЄС

Україна прийняла пропозицію Євросоюзу щодо фінансової та технічної підтримки для відновлення нафтопроводу "Дружба", пошкодженого ударами РФ.
17.03 — 291

Всі завдання на руках. Україна отримала фінальні умови вступу у ЄС
Всі завдання на руках. Україна отримала фінальні умови вступу у ЄС

Україна отримала від Європейського Союзу умови вступу по трьох фінальних переговорних кластерах.
17.03 — 228

FT: Мирні переговори щодо України
FT: Мирні переговори щодо України "під загрозою" через втрату інтересу США на тлі війни в Ірані

Мирні переговори між Україною та Росією за посередництва США, опинилися під загрозою через зміну пріоритетів Вашингтона.
15.03 — 248