Контракти.ua

341  —  13.08.25
Країни "Євротрійки" готові поновити санкції проти Ірану: названа головна умова
Країни

Міністри закордонних справ "Євротрійки", до якої входять Німеччина, Франція та Британія, звернулися до ООН з листом, у якому повідомили про готовність відновити санкції проти Ірану.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Financial Times. Про це повідомляють Контракти.UA.

Ключова умова для поновлення санкцій – це небажання уряду Ірану вживати заходів для відновлення переговорного процесу за своєю ядерною програмою. Глави МЗС також нагадали, що Іран може повернутися за стіл переговорів щодо своєї ядерної програми до кінця серпня.

"Ми ясно дали зрозуміти, що якщо Іран не захоче досягти дипломатичного рішення до кінця серпня 2025 року або не скористається можливістю продовження, країни "Євротрійки" готові запустити механізм повернення санкцій", - йдеться у листі міністрів.

Статьи по теме
У ЄС готуються до тривалого «енергетичного шоку»
У ЄС готуються до тривалого «енергетичного шоку»

Європейський Союз оцінює усі можливі варіанти, включно з нормуванням пального та додатковим вивільненням нафти зі стратегічних резервів, готуючись до тривалого «енергетичного шоку» через війну на Близькому Сході.
03.04 — 272

В ЄС обговорюють посилення санкцій проти тіньового флоту РФ: під удар потраплять порти
В ЄС обговорюють посилення санкцій проти тіньового флоту РФ: під удар потраплять порти

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що в ЄС обговорюють посилення санкцій проти тіньового флоту Росії, зокрема й можливі обмеження щодо російських портів.
29.03 — 232

Орбан догрався: ЄС заморозив мільярди для Угорщини — що сталося
Орбан догрався: ЄС заморозив мільярди для Угорщини — що сталося

ЄС заморозив понад €16 млрд для Угорщини через блокування допомоги Україні.
26.03 — 291