Контракти.ua

470  —  24.07.25
Україна матиме можливості "впливати на територію Росії" — німецький міністр
Україна матиме можливості

Українські війська найближчим часом матимуть змогу "впливати" на територію Росії. Але тип і терміни передачі нового озброєння тримаються у секреті.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Йоханн Вадефуль, повідомляють Контракти з посиланням на Zeit.

"Безперечно, Україна має право захищатись від нападів. Вона також матиме можливість впливати на територію Росії, але ми не будемо через ваше видання розкривати (російському диктатору Володимиру – ред.) Путіну, які системи озброєння ми поставляємо Україні", - заявив Вадефуль.

За його словами, оснащення України новими системами озброєння станом на сьогодні – це не фінансова проблема, а скоріше питання доступності та виробничих можливостей під українських та європейських підприємств.

Статьи по теме
Росія знищила унікальну костюмну колекцію кіностудії Довженка в Києві: спалахнула пожежа після атаки
Росія знищила унікальну костюмну колекцію кіностудії Довженка в Києві: спалахнула пожежа після атаки

Унаслідок російської атаки на Київ серйозних пошкоджень зазнала Національна кіностудія імені Олександра Довженка — одна з найстаріших кіностудій України, де було знищено найбільшу й найстарішу костюмну колекцію країни.
15.06 — 392

Заявам Путіна про
Заявам Путіна про "Орєшнік" не вірять навіть росіяни, - ЗМІ

Путін своєю заявою випадково розбив головні міфи власної пропаганди.
11.06 — 314

Зеленський пояснив, чому Україна «не буде помирати мовчки»: що задумав президент
Зеленський пояснив, чому Україна «не буде помирати мовчки»: що задумав президент

Зеленський розповів, як українські ракети і дрони повертають війну на територію РФ.
08.06 — 314