Контракти.ua

181  —  05.07
Зеленський про розмову Трампа і Путіна: "Не впевнений, що у них багато спільних тем"
Зеленський про розмову Трампа і Путіна:

Російський диктатор Володимир Путін і президент США Дональд Трамп абсолютно різні люди. Тому у них немає багато спільних тем для спілкування.

Як передає РБК-Україна, про це на брифінгу з лідерами ЄС заявив президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Глава української держави відреагував на телефонну розмову Трампа і Путіна, яка почалася о 17:00 за київським часом.

"Я не впевнений, що в них багато спільних тем, адже це абсолютно різні люди. Але якщо ми говоримо про Україну, ми відразу говорили про ідею безумовного припинення вогню, яку висував президент Трамп", - зазначив Зеленський.

Також він додав, що в Росії рішення ухвалює тільки Путін. Тому для того, щоб встановити мир, необхідна зустріч на рівні лідерів.

Розмова Путіна і Трампа

Нагадаємо, сьогодні, 3 липня, російський диктатор Володимир Путін анонсував розмову з президентом США Дональдом Трампом.

Сам Трамп підтвердив, що він поговорить із Путіним. Американський лідер уточнив, що розмова розпочнеться о 17:00.

Станом на зараз немає жодних деталей розмови і невідомо, чи завершилася вона.

До слова, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що він поговорить із президентом США Дональдом Трампом завтра або найближчими днями.