Банкіри пропонують чітко врегулювати механізм пільгового кредитування військових.
Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики пропонує розширити фінансування державної програми іпотечного кредитування «єОселя» та змінити умови кредитування військових. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Про це повідомив очільник комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.
Що пропонується:
Окрім того, в фінкомітеті закликають не поширювати пільгові умови кредитування, які пропонуються військовим, на працівників силового блоку, які не брали безпосередньої участі у відсічі збройної агресії РФ та забезпеченні національної безпеки.
Йдеться про працівників таких структур:
Раніше в НБУ повідомили, що за підсумками першого кварталу 2025 року, банки прискорили темпи кредитування бізнесу, також фінустанови активно збільшують обсяги кредитування громадян