Контракти.ua

519  —  22.06.25
Росія готує нові військові операції проти Європи – Зеленський
Росія готує нові військові операції проти Європи – Зеленський

Україна має докази, що РФ готує нові військові операції на території Європи.

Про це заявив президент Володимир Зеленський після доповіді начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова, повідомляють Контракти.

"Фіксуємо подальший інтелектуальний регрес російського керівництва та маємо докази, що вони готують нові військові операції на території Європи", – розповів глава держави.

Зеленський зазначив, що Україна буде інформувати партнерів про факти, які отримала її розвідка.

Президент анонсував спільні рішення для захисту, зокрема, з Великою Британією та Європейським союзом.

"Фіксуємо також і дуже відчутні збитки, яких завдають санкції російській економічній системі, що підтверджує правильність нашого курсу на примус Росії до закінчення війни через посилення санкційного та іншого тиску", – додав керівник України.

Окрім цього, Буданов повідомив главі держави "багато деталей" стосовно ситуації у Росії та її оборонно-промисловому комплексі.

"Бачимо основні больові точки держави-агресора й будемо завдавати відповідних ударів заради захисту нашої держави та людей, а також заради суттєвого зниження російського потенціалу агресій", – зауважив Зеленський.

Статьи по теме
"Значно серйозніші атаки": експерт сказав, куди битиме Україна після НПЗ Росії

Україна знайшла точку тиску, яка може вплинути на розрахунки Кремля щодо співвідношення витрат і вигод.
18.07 — 359

Росія воює найшвидшим бойовим літаком у світі, але більше не може його виробляти: що відомо про МіГ-31
Росія воює найшвидшим бойовим літаком у світі, але більше не може його виробляти: що відомо про МіГ-31

Росія вже понад 30 років не здатна виробляти нові МіГ-31, а їхній наступник існує лише у вигляді проєкту.
09.07 — 414

США в ООН жорстко звернулися до Кремля: Росія має негайно погодитися на мир, інакше буде пізно
США в ООН жорстко звернулися до Кремля: Росія має негайно погодитися на мир, інакше буде пізно

Сполучені Штати під час засідання Ради Безпеки ООН заявили, що Росія втрачає час і повинна якнайшвидше укласти мирну угоду з Україною, адже ситуація для Москви лише погіршується.
23.06 — 299