Контракти.ua

435  —  19.04.25
РосЗМІ: втрати РФ на війні зростають на тлі "мирних переговорів" зі США
РосЗМІ: втрати РФ на війні зростають на тлі

За останні два місяці, коли тривали переговори щодо можливого припинення війни РФ проти України, втрати росармії на фронті не скоротилися, а, навпаки - зростали ще швидше, ніж раніше.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Російську службу ВВС. Про це повідомляють Контракти.UA.

Видання зробило такі висновки на основі динаміки публікацій некрологів російських військовослужбовців.

"З лютого 2025 року офіційні представники Росії та США проводять регулярні переговори про врегулювання в Україні. На основі публікацій про загиблих Бі-бі-сі спробувала проаналізувати, як ці переговори позначилися на інтенсивності бойових дій. За точку відліку ми взяли візит спецпосланця президента США Стіва Віткоффа до Москви 11 лютого", - йдеться в матеріалі видання.

Інформація про загибель військових доходить до родичів не відразу і не відразу з'являється у відкритих джерелах, пише ВВС.

"Уявлення про інтенсивність боїв може дати кількість щоденно публікованих некрологів", - резюмує ВВС.

Загалом же ж російське видання заявляє, що встановило імена 103 275 російських військових, загиблих під час повномасштабного вторгнення в Україну.

Статьи по теме
Війна стає надто дорогою: у Путіна звужується
Війна стає надто дорогою: у Путіна звужується "вікно" для вигідної угоди про мир — Bloomberg

Зростання військових витрат і проблеми з доходами можуть ускладнити для Кремля продовження війни та погіршити позиції Росії у можливих переговорах.
01.02 — 374

Особисті банкрутства в РФ б'ють рекорди: чому росіяни залишаються без грошей
Особисті банкрутства в РФ б'ють рекорди: чому росіяни залишаються без грошей

Понад 500 тисяч громадян РФ визнані неплатоспроможними.
31.01 — 244

Європа відмовляється від газу РФ, а росіяни масово банкрутують, - розвідка
Європа відмовляється від газу РФ, а росіяни масово банкрутують, - розвідка

Країни ЄС остаточно затвердили план повної відмови від російського газу до кінця 2027 року. Водночас у Росії 2025 рік став найгіршим для торгівлі за останнє десятиліття на тлі масових банкрутств
27.01 — 260