Контракти.ua

421  —  06.04
Соціальні заклади Києва залишаються з опаленням
Соціальні заклади Києва залишаються з опаленням

Похолодання внесло свої корективи у опалювальний процес у Києві. Влада внесла деякі зміни, попри те, що опалювальний сезон завершили ще наприкінці березня.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на КМДА.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, столичні лікарні, дитячі садки, школи та інші заклади соціальної сфери залишатимуться з теплом на період зниження температури, яку прогнозують синоптики.

Пантелеєв підкреслив, що зазначені установи підключають та відключають від тепла за індивідуальними заявками їхніх керівників, що вже направлять до теплопостачальних організацій.

З 24 березня в Києві відключили опалення. Такі заходи були пов'язані не тільки з потеплінням, а й з економією газу. Наразі опалення відключили вже по всій Україні.

Статьи по теме
Чистки у владі? Київ масово змінює голів райадміністрацій: хто нові обличчя
Чистки у владі? Київ масово змінює голів райадміністрацій: хто нові обличчя

Кабінет міністрів погодив призначення нових голів районних адміністрацій Києва. Зміни торкнуться майже всієї столиці.
13.04 — 3452

Ткаченко заявив про позов проти Кличка через
Ткаченко заявив про позов проти Кличка через "розширення повноважень"

Голова Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомив про подання позову стосовно "розширення Кличком своїх повноважень". За його словами, суд уже вивчає законність, а поки що призупинив це розширення.
11.04 — 248

Метро на Виноградар: суд оштрафував
Метро на Виноградар: суд оштрафував "Київметробуд" ще на 78 мільйонів

Метро на Виноградар: суд оштрафував "Київметробуд" ще на 78 мільйонів.
10.04 — 676