Контракти.ua

215  —  10.03
Ураження ворога дронами зросло на 22% – Сирський
Ураження ворога дронами зросло на 22% – Сирський

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський провів щомісячну нараду з питань розвитку безпілотних систем. Обговорили ключове значення дронів у сучасній війні.

Про це повідомляють Контракти.

За його словами, дрони не лише утримують фронт, а й допомагають просувати його вперед, знищуючи ворожу техніку та особовий склад.

"Безпілотні системи стали одним із найважливіших елементів війни, які зберігають життя наших воїнів", - заявив він.

Сирський зазначив, що у лютому кількість уражених і знищених цілей зросла на 22% у порівнянні з січнем, а найбільш ефективними засобами залишаються FPV-дрони та бомбери мультироторного типу.

Він також підкреслив важливість обміну досвідом між командирами підрозділів, зокрема "Мадяра" і "Ахіллеса", чий внесок сприяє покращенню роботи безпілотних сил по всій лінії фронту.

Окрему увагу командувач приділив необхідності впровадження єдиного стандарту роботи безпілотних систем у ЗСУ для ефективнішої координації підрозділів. Водночас він визнав, що Росія активно переймає український досвід та розвиває власні технології, зокрема дрони з оптоволоконним управлінням.

"Ми не маємо права відставати від ворога в технологічній війні та повинні зміцнюватися за рахунок власних ресурсів", – наголосив Сирський.

Наприкінці наради він визначив завдання щодо комплектування підрозділів Сил БпС особовим складом та оголосив про нагородження найкращих військовослужбовців.

Статьи по теме
Gepard, дрони Vector та боєприпаси: Німеччина оновила список допомоги, яку передала Україні
Gepard, дрони Vector та боєприпаси: Німеччина оновила список допомоги, яку передала Україні

Уряд Німеччини у понеділок, 17 березня, оновив список військової допомоги Україні. До нього увійшли три установки Gepard, ракети для IRIS-T та боєприпаси.
18.03 — 168

Сирський обговорив фронт з європейськими військовими на тлі припинення допомоги від США
Сирський обговорив фронт з європейськими військовими на тлі припинення допомоги від США

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський провів переговори з військовим командуванням Британії, Франції та Німеччини. Вони обговорили зміни на фронті.
09.03 — 236

Сирський назвав втрати Росії у війні з початку року
Сирський назвав втрати Росії у війні з початку року

Російські окупанти зазнають значних втрат у війні проти України. Лише від початку 2025 року втрати російської армії у живій силі склали близько 91 тисячі осіб.
07.03 — 244