Контракти.ua

502  —  03.02
Сирський назвав напади на військовослужбовців ганебними і нагадав, що мобілізація є необхідною
Сирський назвав напади на військовослужбовців ганебними і нагадав, що мобілізація є необхідною

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський прокоментував напади на військовослужбовців, і назвав ці випадки ганебними. Також нагадв, що під час війни мобілізація є необхідністю.

"За короткий проміжок часу в різних областях, на жаль, сталися три ганебні акти насильства, у яких постраждали військовослужбовці", – написав він у телеграмі і нагадав, що на Полтавщині під час виконання військового обов’язку від рук убивці загинув військовослужбовець Збройних Сил України, який проходив службу в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляють Контракти.UA.

У Рівному військовослужбовці ЗС України зазнали поранень унаслідок підриву зловмисником вибухового пристрою. Ще один вибух пролунав на території РТЦК та СП в Павлограді Дніпропетровської області.

Один із потерпілих у Рівному перебуває у важкому стані. Стан військовослужбовця, пораненого в Павлограді – стабільний, поранення легкі.

"Насильство щодо військовослужбовців - неприпустиме. Розраховуємо на повне і всебічне розслідування цих злочинів. Винні мають понести заслужене покарання", – зазначив головнокомандувач.

Він нагадав, що Збройні Сили України роблять все можливе, щоб захистити нашу державу і український народ. Тому в умовах повномасштабної війни це неможливо без заходів мобілізації.

За його словами, в ЗС України роблять все, щоб в ході мобілізаційних заходів не допускати випадки порушення прав людини. Сухопутні війська намагаються долати існуючі проблеми в роботі ТЦК, виправляти помилки, працюють над покращенням якості роботи ТЦК.

"Втім загальнодержавна справа захисту України неможлива без всенародної підтримки армії та поваги до військовослужбовців. Вдячний всім, хто підтримує Збройні Сили України, і кожному, хто шанує українських воїнів", – наголосив Сирський.

Статьи по теме
Бойовим бригадам ЗСУ гарантували щомісячне поповнення бійцями: як це працюватиме
Бойовим бригадам ЗСУ гарантували щомісячне поповнення бійцями: як це працюватиме

Всі бойові бригади ЗСУ кожного місяця гарантовано отримуватимуть поповнення. Під час сьогоднішньої Ставки верховного головнокомандувача було затверджено новий підхід до розподілу мобілізованих.
06.12 — 232

Іноземці можуть служити в ЗСУ за новими правилами: деталі змін
Іноземці можуть служити в ЗСУ за новими правилами: деталі змін

Іноземці та особи без громадянства зможуть служити в ЗСУ за новими правилами.
06.12 — 194

Інший формат неприйнятний. Сирський пояснив ідею справедливого миру для України
Інший формат неприйнятний. Сирський пояснив ідею справедливого миру для України

Справедливий мир для України - це завершення війни без попередніх умов. Бої мають зупинитися по лінії зіткнення.
06.12 — 186