Контракти.ua

570  —  31.01.25
Регулярна військова підтримка Києва Заходом може змусити Путіна піти на поступки, - ISW
Регулярна військова підтримка Києва Заходом може змусити Путіна піти на поступки, - ISW

Теорія перемоги російського диктатора Володимира Путіна ґрунтується на припущенні, що Захід відмовиться від України. Однак постійна західна військова допомога Києву може змусити його піти на поступки.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на звіт американського Інституту вивчення війни (ISW). Про це повідомляють Контракти.UA.

Аналітики підкреслили, що мова йде саме про регулярну допомогу.

"Тільки непохитна підтримка Заходу і постійні поставки західної військової допомоги Києву можуть змусити Путіна відмовитися від своєї території і прийняти необхідність піти на поступки, необхідні для будь-якого вирішення конфлікту, прийнятного для США, Європи та України", - йдеться у звіті.

Водночас, в ISW продовжують вважати, що тільки Сполучені Штати можуть надати Україні деяке критично важливе озброєння і військову техніку в масштабах, і з такою швидкістю і регулярністю, які необхідні для захисту нашої країни від Росії.

У звіті також сказано, що нещодавно західні офіційні особи запропонували, щоб європейські держави все більше допомагали у фінансуванні військової допомоги США Україні.

Допомога США Україні

Нагадаємо, днями адміністрація нового президента США Дональда Трампа заморозила фінансування програм з надання зовнішньої допомоги та видачі грантів. У західних ЗМІ припускають, що питання, ймовірно, стосується і військової допомоги Україні.

Тим часом керівник Центру протидії інформації Андрій Коваленко заперечує цю інформацію, заявивши, що військова допомога Києву від Штатів не припинилася.

"Військова допомога США для України ПРОДОВЖУЄТЬСЯ за пакетами військової допомоги, які були прийняті раніше. Детальніше розпишу пізніше, але не панікуйте через гучні заголовки і не перекручуйте, будь ласка", - написав Коваленко в Telegram.

Статьи по теме
Путіну повідомили, що Росія програла війну дронів: у Міноборони РФ паніка через
Путіну повідомили, що Росія програла війну дронів: у Міноборони РФ паніка через "безшумні" дрони Києва - ISW

Україна лідирує в інноваціях із застосування дронів на фронті.
10.04 — 333

Бояться нових
Бояться нових "діп страйків"? Військові кола РФ закликають Кремль укласти мир, - ISW

У РФ починають рахуватись з успішними ударами ЗСУ по критичній інфраструктурі.
31.03 — 740

У Росії визнали успіхи ЗСУ на Куп’янському напрямку, - ISW
У Росії визнали успіхи ЗСУ на Куп’янському напрямку, - ISW

Пов’язані з Кремлем російські мілблогери визнають значні успіхи українських військ на Куп’янському напрямку та критикують російське командування за надання неправдивих повідомлень про стан бою.
25.12.25 — 539