Контракти.ua

772  —  25.12.24
Через війну в Україні РФ має значні проблеми у залізничній торгівлі з Китаєм, - Bloomberg
Через війну в Україні РФ має значні проблеми у залізничній торгівлі з Китаєм, - Bloomberg

Російська Федерація зіштовхнулась з труднощами доставки товарів до Китаю через свою східну залізничну мережу. Це свідчить про збільшення економічних проблем через війну РФ в Україні.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Bloomberg. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як пише видання, АТ "Російські залізниці" минулого тижня схвалила скорочення на 30% своєї інвестиційної програми на 2025 рік через швидке зростання вартості запозичень.

"Збільшення кількості вантажів, пов'язаних з війною, також посилює існуючі вузькі місця, в той час, як санкції впливають на транскордонні платежі. Ці фактори, разом з давніми логістичними проблемами, уповільнюють транспортування таких товарів, як вугілля і алюміній", - розповідають у Bloomberg.

При цьому у московській компанії MMI Research заявили, що в цьому році російська залізниця "переживає найглибший спад з часів кризи 2008-2009 років, і ця тенденція все ще зберігається".

У Bloomberg підкреслили, що ця ситуація показує напруженість всередині РФ.

Раніше ми писали про те, що третій рік поспіль на російській залізниці фіксують скорочення вантажоперевезень. Ймовірно, це пов'язано із санкціями проти Росії.

Статьи по теме
"Темний" транзит нафти з Перської затоки стримує стрибок цін, - Bloomberg

Попри обстріли та перші розливи палива у морі, схему не зупиняють.
17.08 — 417

Індія скуповує захмарні обсяги російської нафти, попри санкції США, - Bloomberg
Індія скуповує захмарні обсяги російської нафти, попри санкції США, - Bloomberg

Поточні обсяги поставок перевищують середньорічні показники з початку війни в Україні.
22.07 — 529

Російська еліта виводить мільярди з-під контролю Путіна під час війни - Bloomberg
Російська еліта виводить мільярди з-під контролю Путіна під час війни - Bloomberg

Найбагатші росіяни шукають додаткові способи вивести активи, щоб їх не конфіскував Кремль.
16.07 — 407