Контракти.ua

474  —  08.11
Київський картонно-паперовий комбінат: шлях до екологічно безпечного виробництва
Київський картонно-паперовий комбінат: шлях до екологічно безпечного виробництва

Київський картонно-паперовий комбінат прямує до екологічно безпечного виробництва, впроваджуючи стійкі та екологічні рішення на всіх етапах.

Продумані підходи до зменшення забруднення від ККПК

ККПК має виважений підхід, який робить виробництво безпечним для природи. Для цього власник Київського картонно-паперового комбінату Хайнц Ціннер підтримує, а топ-менеджмент займається впровадженням низки рішень:

- вода – очищення використаних вод, промислових і побутових стоків;

повітря – регулярний моніторинг стану використаного виробництвом повітря, вимірювання концентрації пилу й інших речовин в атмосфері за контрольними показниками;

ґрунт – використання переробленого паперу або картону (макулатури) замість поліетилену, який десятиліттями розкладається в землі;

ліси – перевірка легальності отриманої від постачальників деревини, мінімізація застосування целюлози.

Обухівський завод завдяки виробництву з вторинної сировини зберігає дерева, витрачає менше електроенергії та води. Підприємство працює в інтересах місцевої громади та всього українського суспільства. Грамотно побудована стратегія сприяє тому, що промислова робота ККПК не шкодить природним ресурсам, адже нині відходи переробляються.

Енергоефективність як частина сучасного підходу Київського КПК

За каденції власника Київського картонно-паперового комбінату Хайнца Ціннера (Heinz Zinner) використовується європейський підхід до енергоменеджменту. Споживання електроенергії перевіряється незалежною аудиторською комісією. Витрати енергоресурсів коригуються відповідно до обсягів наявних замовлень, аби не закуповувати газ та електрику понаднормово.

Промислове обладнання працює практично на своїх максимальних можливостях. Не допускаються ситуації, коли якась машина діє на холостому ходу, що призводить до необґрунтованої витрати енергії. Налагоджена система контролю за споживанням електроенергії сертифікована за міжнародним стандартом ISO 50001.

Завод у своїй діяльності за нового власника намагається зменшує кількість твердих побутових відходів. Більша частина полімерних речовин відправляється на переробку, а не на полігон, де б вони шкодили довкіллю. Ресайклінг паперу та картону стає базовим принципом роботи Київського картонно-паперового комбінату.

Інноваційне пакування e-commerce виключає застосування поліетиленової плівки чи скотчу, що має очевидні переваги, адже пластикові пакети розкладаються до 200 років, а пляшки – до 500 років. Містоутворююче картонно-паперове підприємство Обухова не зупиняється у впровадженні стандартів турботи про довкілля, що дає йому змогу модернізуватись від підприємства з радянською спадщиною до європейського комбінату.

Статьи по теме
Какие рулонные шторы выбрать для офисного помещения?
Какие рулонные шторы выбрать для офисного помещения?

Оформление офисного пространства – это не только вопрос стиля, но и функциональности. Одним из ключевых элементов интерьера являются солнцезащитные системы, которые способствуют созданию комфортной атмосферы в помещении. Рулонные шторы – универсальное решение, которое удачно сочетает эстетику и практичность. Какие варианты этих солнцезащитных конструкций подходят для офиса, рассмотрим далее в статье.
22.11 — 417

Новый взгляд на онлайн-продажи — Telegram, как бизнес-платформа
Новый взгляд на онлайн-продажи — Telegram, как бизнес-платформа

Как бы вы не стремились к успешному онлайн-бизнесу, начать продажи в Telegram — это шаг в будущее. Сегодня каждый второй пользователь мессенджера знаком с возможностями платформы и готов совершать покупки прямо в чате. Так как же создать магазин в Telegram, не выходя из любимого приложения?
22.11 — 449