Контракти.ua

567  —  04.10.24
МВФ готує транш для України
МВФ готує транш для України

Рада директорів МВФ розгляне питання про виділення траншу для України на 1,1 млрд доларів. Рішення буде ухвалено до осінніх зустрічей МВФ та Світового банку, які відбудуться 21-26 жовтня.

Про це заявила директор МВФ з комунікацій Джулі Козак, повідомляють Контракти з посиланням на РБК-Україна.

Як зазначила Козак, 10 вересня співробітники МВФ та українська влада досягли угоди на рівні персоналу про п'ятий огляд.

"Відповідно до угоди про EFF, за умови схвалення нашою Радою директорів Україна отримає доступ до 1,1 млрд доларів. Очікується, що рада розгляне п'ятий огляд до щорічних засідань", - сказала вона.

За її словами, на момент четвертого огляду програми дефіцит фінансування України на 2025 рік прогнозувався на рівні майже 26 млрд. доларів.

"І наш персонал і наша команда перебувають у процесі оновлення цих прогнозів у рамках п'ятого огляду, який іде зараз", - додала Козак.

Статьи по теме
МВФ попередив про різке здорожчання продуктів: які країни постраждають найбільше
МВФ попередив про різке здорожчання продуктів: які країни постраждають найбільше

Дорогі нафта та добрива диктують нові чеки в магазинах.
10.04 — 248

МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для України
МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для України

Рада директорів Міжнародного валютного фонду найближчими днями розгляне нову угоду щодо кредитної програми для України на 8,1 млрд доларів.
20.02 — 363

МВФ готується до можливості швидкого розпродажу активів
МВФ готується до можливості швидкого розпродажу активів

У Міжнародному валютному фонді заявили про підготовку до нестандартних сценаріїв на глобальних фінансових ринках, включно з можливим зниженням довіри до доларових активів, на тлі зростаючої стурбованості інвесторів.
27.01 — 333