Контракти.ua

587  —  27.09.24
Хакери ГУР атакували понад 800 серверів у РФ, - джерела
Хакери ГУР атакували понад 800 серверів у РФ, - джерела

Хакери Головного управляння розвідки (ГУР) протягом останніх чотирьох днів атакували понад 800 серверів в різних регіонах Росії. Всі дані знищені без можливості відновлення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на власні джерела. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як повідомляє джерело у воєнній розвідці, внаслідок атаки кіберкорпусу ГУР повністю знищено документи та дані, які зберігалися на уражених серверах. Ідеться про сервери військових, адміністративних та фінансових установ, які забезпечують агресію РФ проти України.

"Втрата даних та документації призвела до часткової або повної зупинки роботи споживачів та надавачів послуг у різних галузях, а також зумовить необхідність витрати додаткових ресурсів на пошук та відновлення даних і вкотре продемонструє місцевому населенню низький рівень технічного забезпечення в РФ", - повідомляє джерело.

Хакери ГУР атакували понад 800 серверів у РФ, задіяних у війні проти України

Зазначається, що усі дані на атакованих серверах видалені без можливості їхнього відновлення.

Статьи по теме
У Путіна шукають
У Путіна шукають "образ перемоги", щоб "продати" росіянам мир з Україною, - ЗМІ

Як Кремлівська пропаганда готує росіян до мирної угоди.
вчера, 14:44 — 417

Країни ЄС розсварилися через зростання кількості віз для росіян
Країни ЄС розсварилися через зростання кількості віз для росіян

Країни ЄС у 2025 році видали росіянам понад 620 тисяч шенгенських віз - на 10% більше, ніж роком раніше. Дані спровокували напругу серед дипломатів ЄС і оголили глибокий розкол між Францією, Італією та Іспанією з одного боку і країнами Балтії та Польщею - з іншого.
07.05 — 244

Росіяни масово їдуть до Європи: у ЄС спалахнула суперечка через візи
Росіяни масово їдуть до Європи: у ЄС спалахнула суперечка через візи

Які країни ЄС видали росіянам найбільше віз?
07.05 — 264