Контракти.ua

337  —  27.09
Критика керівництва України з боку Трампа повязана з виборами у США, - політолог
Критика керівництва України з боку Трампа повязана з виборами у США, - політолог

Критика на адресу українського керівництва з боку Дональда Трампа та республіканців має безпосередній зв’язок з виборчою кампанією у США.

Про це в коментарі для РБК-Україна заявив політолог Ігор Рейтерович. Про це повідомляють Контракти.UA.

За його словами, республіканці використовують агресивну риторику щодо російсько-української війни як елемент своєї передвиборчої стратегії.

"Тут виборча кампанія - це ключова історія. Є певні, звичайно, питання, але республіканці би так чи інакше знайшли, до чого причепитися. І оскільки, скоріш за все, останні опитування для них продемонстрували дуже невтішну тенденцію, вони вирішили зробити ставку на максимально агресивну риторику щодо російсько-української війни, розганяти кейс про можливий апокаліпсис, третю світову війну і так далі. І візит Зеленського, і події навколо нього, в цьому плані є дуже зручною мішенню, яку вони по повній програмі використали", - заявив Рейтерович.

За його словами, загострення риторики Трампа є негативним в плані збереження двопартійної підтримки України.

"Це вплине, скоріш за все, негативно, але тут є нюанс. Конгрес вже йде в відпустку, і він йде в відпустку на дуже довго. Тому отут ми якраз, чисто з практичної точки зору, багато чого не втратимо, але просто через те, що співпали канікули і розпал цієї кампанії", - каже Рейтерович.

Передісторія

Колишній президент США Дональд Трамп жорстко розкритикував президента України Володимира Зеленського, звинувативши його у відмові від пошуку домовленості для врегулювання війни з Росією. Трамп заявив, що український лідер "не захотів укладати угоду", яка, за його словами, могла б запобігти руйнуванню України.

Крім того, спікер Палати представників США Майк Джонсон надіслав листа президенту України Володимиру Зеленському з вимогою звільнити українську послиню в США Оксану Маркарову.

Статьи по теме
Україну чекають
Україну чекають "американські гірки" у переговорах про завершення війни, - політолог

Переговори про завершення війни в Україні, найімовірніше, триватимуть довго. Зокрема, у цьому питанні можуть бути "американські гірки".
10.11 — 280