Контракти.ua

498  —  21.09.24
Байден готується до переговорів, але увага світу переключається на Трампа та Гарріс, - AP
Байден готується до переговорів, але увага світу переключається на Трампа та Гарріс, - AP

Президент США Джо Байден розпочне напружену зовнішньополітичну діяльність. Однак союзники вже переключають увагу з нього на кандидатів у президенти Дональда Трампа та Камалу Гарріс.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Associated Press. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як пише видання, Байден у п'ятницю почне напружену роботу, приділивши увагу міжнародним союзникам, які стурбовані тим, якою буде зовнішня політика США, коли він залишить свою посаду через чотири місяці. Адже швидше за все, він залишить після себе низку складних криз, з якими доведеться боротися колишньому президентові Дональду Трампу або ж віце-президенту Камалі Гарріс.

Але навіть незважаючи на те, що Байден готується до тижня переговорів зі світовими лідерами, які відбудуться в Делавері, Білому домі та в ООН, увага всього світу почала переключатися на Трампа та Гарріс. Причиною є те, що вони пропонують виборцям та світу погляди на зовнішню політику, які різко відрізняються.

Зокрема, Джон Альтерман, старший віце-президент Центру стратегічних і міжнародних досліджень у Вашингтоні, заявив, що майбутні зустрічі Байдена зі світовими лідерами можуть здатися "другорядною подією", оскільки більшість світу зосереджена на Гарріс і Трампа.

Прикладом цього є президент України Володимир Зеленський, який зустрінеться з усіма трьома персонами окремо.

Також з Байденом та Трампом проведе зустріч прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, а з президентом США та Гарріс – президент ОАЕ Мухаммед Аль Нахайян.

Статьи по теме
Адміністрація Трампа тисне на ЄС, щоб блок відмовився використовувати активи РФ, - Politico
Адміністрація Трампа тисне на ЄС, щоб блок відмовився використовувати активи РФ, - Politico

Сполучені Штати Америки чинять тиск на низку країн ЄС, щоб блок відмовився використовувати заморожені активи РФ на потреби України. Якщо рішення не ухвалять, Київ може зіткнутися з економічними проблемами.
вчера, 19:56 — 228

Харизма замість знань: Трамп пояснив вибір Стіва Віткоффа для важливих перемовин
Харизма замість знань: Трамп пояснив вибір Стіва Віткоффа для важливих перемовин

Стів Віткофф не мав глибоких знань про країни, з якими працював, зокрема про Росію, але був обраний через харизму та вміння укладати угоди.
вчера, 18:35 — 310

Корупція чи розкіш? Трамп озвучив нову ціну за бальний зал у Білому домі
Корупція чи розкіш? Трамп озвучив нову ціну за бальний зал у Білому домі

Президент США Дональд Трамп назвав нову ціну за проект бального залу в Білому домі. Тепер він обійдеться аж у 400 млн доларів.
вчера, 17:50 — 291