Контракти.ua

889  —  01.09.24
Гарріс закликала Трампа вести дебати з постійно увімкненими мікрофонами, - Reuters
Гарріс закликала Трампа вести дебати з постійно увімкненими мікрофонами, - Reuters

Віце-президент США Камала Гарріс закликала колишнього президента Дональда Трампа провести дебати із включеними мікрофонами. Мова йде про дебати, які відбудуться 10 вересня на каналі ABC.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Кандидат у президенти США від демократів зазначила, що Трамп здається своїм радникам, які не дозволяють йому вести дебати із постійно увімкненим мікрофоном. Тому якщо його власна команда не впевнена в ньому, то й американський народ певно не може.

"Ми балотуємося на пост президента США. Давайте проведемо дебати відкрито - із включеними мікрофонами весь час", - написала Гарріс у соцмережі Х, звертаючись до кандидата від республіканців.

Згідно із заявою Трампа, він хотів би, щоб його мікрофон залишався включеним. За словами республіканця, йому не сподобалося, що під час останніх дебатів у червні з тодішнім кандидатом Джо Байденом його мікрофон було вимкнено.

Reuters зазначає, що включені мікрофони протягом усіх дебатів можуть допомогти або нашкодити політичним кандидатам, вловлюючи необдумані коментарі, які іноді не призначалися для публіки. У той же час вимкнені мікрофони не дозволяють учасникам дебатів переривати свого опонента.

Агентство додало, що майбутні дебати стануть першим протистоянням Гарріс і Трампа з того часу, як чинний президент США Джо Байден вибув із виборчих перегонів через невдалий вступ на дебатах на CNN.

Також Reuters додало, що кандидат у віце-президенти від Демократичної партії Тім Уолц та його опонент від Республіканської партії Джей Ді Венс домовилися про проведення дебатів 1 жовтня на каналі CBS News.

Статьи по теме
Іран нахабно обіцяє США
Іран нахабно обіцяє США "руйнівну відповідь" на санкції

Незабаром США введуть жорсткі економічні обмеження для Ірану.
22.08 — 563

Удар у спину від США: Трамп змусив Південну Корею шукати зближення з Китаєм
Удар у спину від США: Трамп змусив Південну Корею шукати зближення з Китаєм

Раптове рішення Дональда Трампа скоротити спільні військові навчання із Сеулом заради Кім Чен Ина змусило Південну Корею терміново шукати підтримки та зміцнювати дипломатичні зв’язки з Пекіном.
20.08 — 1532

Іран пішов ва-банк: США отримали жорсткий дедлайн для порятунку переговорів
Іран пішов ва-банк: США отримали жорсткий дедлайн для порятунку переговорів

Час на дипломатію спливає, а риторика сторін стає дедалі жорсткішою.
18.08 — 276