Контракти.ua

676  —  25.08.24
Трамп у битві з Гарріс намагається привернути увагу ЗМІ до себе, - Reuters
Трамп у битві з Гарріс намагається привернути увагу ЗМІ до себе, - Reuters

Кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп намагається утримати увагу ЗМІ на собі під час битви з кандидатом від демократів Камалою Гарріс.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Так, протягом усіх чотирьох днів Національного з'їзду Демократичної партії (з 19 до 22 серпня) Трамп проводив контрпрограми, влаштовуючи власні заходи по всій країні, сподіваючись хоч трохи відвернути увагу ЗМІ від Гарріс.

Крім того, у п'ятницю Трамп із трибуни ресторану у Лас-Вегасі розповів про свій план скасувати податки на чайові офіціантам та іншим працівникам зі сфери обслуговування. Таким чином колишній президент намагався "перевернути сторінку тижня", на якій він був затьмарений Камалою Гарріс. Трамп намагався зосередитись на питаннях політики, а не на особистих нападках на свого опонента. Також він розповів про зусилля своєї кампанії із залучення іспаномовних виборців у Неваді (що вагається штаті), який може допомогти визначити результат виборів 5 листопада.

Reuters зазначило, що податкова пропозиція є одним із стовпів економічного порядку денного Трампа. Радники кандидата в президенти наполягають, щоб він зосередився саме на цьому питанні, а не на частих особистих нападках на зовнішність, походження та інтелект Харріс, попереджаючи, що це може відштовхнути поміркованих виборців, які йому потрібні для перемоги.

Проте, як пише агентство, виступи Трампа з питань зовнішньої політики, економіки та злочинності привернули мало уваги та не змогли відвернути увагу від Гарріс. Це стало приголомшливим поворотом для політика, який звикли домінувати у заголовках.

Трамп та його помічники сподіваються, що галасливий фінал з'їзду демократів ознаменує кінець періоду "медового місяця" для Гарріс, яка стала кандидатом у президенти трохи більше місяця тому після того, як президент США Джо Байден вийшов із гонки.

Нагадаємо, що в останній день з'їзду Демократичної партії, 22 серпня, віцепрезидентка США Камала Гарріс офіційно погодилася балотуватися на пост президента від демократів. Таким чином, вона остаточно стала головним опонентом Трампа в боротьбі за найвищу державну посаду в країні.

Статьи по теме
Нафтогазові доходи РФ у грудні можуть впасти до мінімуму за 5 років, - Reuters
Нафтогазові доходи РФ у грудні можуть впасти до мінімуму за 5 років, - Reuters

Російські нафтогазові доходи у грудні 2025 року можуть впасти майже удвічі - до найнижчого рівня з 2020-го - через дешевшу нафту та зміцнення рубля.
13.12 — 260

Китай збільшив імпорт російської нафти на тлі рекордних знижок, - Reuters
Китай збільшив імпорт російської нафти на тлі рекордних знижок, - Reuters

У листопаді Китай імпортував на 4,88% більше сирої нафти, порівняно з 2024 роком, при цьому добові обсяги зараз на найвищому рівні з серпня 2023. Це сталося внаслідок суттєвого здешевлення сировини через санкції проти Ірану і РФ.
09.12 — 236

Удари дронів знизили експорт нафти з Новоросійська, але є нюанс, - Reuters
Удари дронів знизили експорт нафти з Новоросійська, але є нюанс, - Reuters

Компанія Chevron повідомила про відновлення відвантаження нафти через термінал КТК у Новоросійську РФ після атаки дрона.
02.12 — 333