Портативність, потужність, енергія — це лаконічна характеристика MacBook Air. Незабутній користувацький досвід гарантовано, адже в базовому комплектуванні ноутбука Apple є все, що потрібно для комфортної експлуатації. Отримати ще більше можливостей допомагають корисні аксесуари, які продаються окремо.
Доступний за посиланням https://www.moyo.ua/comp-and-periphery/notebooks/macbook-air-13/ MacBook Air 13 чудово тримає заряд. Батарея забезпечує 15-18 годин безперервної роботи. Важко знайти ультрабук, який міг би працювати без підзаряджання так само довго. Втім, можливість заряджання від розетки доступна далеко не завжди. Наприклад, у разі тривалої відсутності світла доводиться шукати альтернативні методи. Повербанк високої місткості — чудове рішення. Підключається легко, заряджає швидко, місця займає небагато.
Мало хто купує Макбук, щоб постійно сидіти з ним вдома або в офісі. Частіше легкий та компактний девайс призначається для роботи на ходу. Транспортування без захисного чохла відображається на зовнішньому вигляді корпусу: з’являються подряпини, тріщини, потертості. Користуватися ноутом з цими вадами вже не так приємно, а якщо доведеться його продавати, ціна «просяде».
Вибрати чохол для Apple MacBook не так вже й складно. Достатньо проаналізувати 4 критерії:
- Тип конструкції. В асортименті — накладки, конверти, «кишені», сумки з застібкою, бампери.
- Вага. Легкі чохли підходять для подорожей з ручною поклажею, а важкі — показують себе з кращого боку в екстремальних умовах.
- Дизайн. Це може бути класичний однотон, яскравий принт чи пам’ятне гравіювання.
- Розмір. Важливий чіткий збіг параметрів лептопа та чохла, інакше захист не ефективний.
Для перегляду мультимедійного контенту та спілкування по відеозв'язку, навушники бездротового типу — must have. Вони виконують відразу декілька важливих функцій:
1. Відгороджують від зовнішнього шуму,
2. мінімізують дискомфорт для оточення,
3. допомагають зосередитись на звуці.
Асортимент навушників, сумісних з макбуками, приємно вражає. Лише в Apple в арсеналі — 3 різновиди «вух»: накладні, вкладки та вакуумні.
Багатофункціональний адаптер дозволяє підключати до Макбука Ейр найрізноманітнішу периферію та спрощує передавання інформації. Звичайний ноут перетворюється на робочу станцію з великою кількістю портів та покращеною сумісністю. Це зручно, якщо потрібно одночасно під’єднати принтер, зовнішній мікрофон, кілька карт пам’яті та інше обладнання.
Для бездротового обміну даними між пристроями з екосистеми Епл додаткове оснащення не потрібне. Для авто розблокування Макбука без зайвих рухів можна використовувати Епл годинник з магазину https://www.moyo.ua/ua/gadgets/smart_chasy/apple/.
Портативний накопичувач — для резервного копіювання вмісту, а також зберігання великих непотрібних файлів. На ньому доцільно зберігати дублікати тих відео та фото, які мають сентиментальну цінність. Навіть якщо щось станеться з самим ноутбуком, дані на SSD залишаться цілими й неушкодженими. Об’єм твердотільника варто підбирати під потреби. Комусь достатньо скромних 256 гігабайтів, а хтось швидко «забиває» під зав’язку Терабайтник.
Купувати аксесуари потрібно у перевірених магазинах. Супутні гаджети сумнівного походження можуть нашкодити ноутбуку.