Контракти.ua

199  —  22.06
У Зеленського назвали умову, за якої Росія буде на другому Саміті миру
У Зеленського назвали умову, за якої Росія буде на другому Саміті миру

Коли інші країни побачать, як Росія програє на полі бою, вони ініціюватимуть обговорення правил справедливого закінчення війни.

Участь Росії в у другому Саміті миру не матиме сенсу, поки у Кремлі не переглянуть свою позицію щодо війни. Для цього потрібен економічний та дипломатичний тиск, а головне – тактичні поразки держави-агресорки на фронті. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив в коментарі "24 каналу" радник голови ОП Михайло Подоляк.

"Росія в екзальтації, тобто вона не усвідомлює всього, що вона робить. Вона це усвідомить тільки в момент програшу і після того, як почнуться процедури реабілітації через покаяння і росіяни платитимуть репарації. До цього моменту вони продовжуватимуть говорити про те, що мають право вбивати українців, нищити все, що стосується української державності", – зазначив він.

Водночас Подоляк переконаний, що особисто Володимир Путін в принципі не здатен переосмислити те, що він коїть.

Однак, на його думку, коли інші країни побачать, як Росія програє на полі бою, вони ж ініціюватимуть обговорення правил справедливого закінчення війни.

"Важливим є дипломатичний тиск – пояснення того, що дії Росії суттєво шкодять національним інтересам різних країн у різних регіонах, тобто не тільки території України", – пояснив радник голови ОП.

Нагадаємо, раніше агентство Bloomberg з посиланням на заяву голови Офісу президента України Андрія Єрмака повідомило, що Україна може запросити представника РФ на наступну зустріч із міжнародними партнерами для обговорення майбутніх мирних переговорів.