Контракти.ua

567  —  17.06
"Труха" виходить на офіційний рівень: хто з перших осіб держави читає Telegram-канал, - ЗМІ

Telegram-канали завоювали не тільки серця пересічних українців, а й високопосадовців. Telegram сьогодні можна назвати найоперативнішим каналом передачі інформації великій аудиторії.

Зростання їхньої популярності розпочалося з початком широкомасштабної війни Росії проти України, сьогодні ж читачі більш вимогливі і віддають перевагу тим каналам, які поєднують у своїй діяльності оперативність та достовірність, пишуть "Коментарі".

Попри таку собі війну, яку оголосили посадовці Telegram-каналам, деякі з перших осіб країни читають Telegram-канал "Труха". І не тільки читають, а й використовують у своїй роботі. Тим самим підтверджуючи актуальність та правдивість і самої інформації, і роботи колективу Telegram-каналу.

"Труху" читає керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак. І не тільки читає, а й використовує контент "Трухи" у своїй роботі. Так, Андрій Єрмак розмістив у своєму офіційному Telegram-каналі відео з логотипом "Трухи". Тобто топпосадовець використовує відео, взяте з Telegram-каналу "Труха Україна". Текст до посту, який розмістив Андрій Єрмак, також був взятий з "Трухи".

Сьогодні Telegram-канали читають та використовують оперативну інформацію не тільки представники офіційних ЗМІ, а й Офіс президента. І фактично Telegram-канали стали одним із видів засобів масової інформації за рахунок своєї оперативності та популярності серед читачів. І, як бачимо, не тільки серед читачів, а і перших людей нашої країни.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, хто володіє топканалами країни та скільки заробляють на Telegram-каналах.

Статьи по теме
Литовський виробник крабових паличок Vici продасть бізнес у Росії, - ЗМІ
Литовський виробник крабових паличок Vici продасть бізнес у Росії, - ЗМІ

Литовська Viciunai Group, що випускає продукцію під брендом Vici, продасть свій бізнес у Росії. Компанія відома випуском крабових паличок.
10.04 — 322

У порти Одеси незабаром повернуться великі контейнеровози та пороми, - ЗМІ
У порти Одеси незабаром повернуться великі контейнеровози та пороми, - ЗМІ

Незабаром в одеські порти можуть повернутись великі контейнеровози та пороми. Такі перевезення можуть повернутися в Україну вже за кілька тижнів.
19.03 — 378

Індія вже два місяці не закуповує російську преміальну нафту, - ЗМІ
Індія вже два місяці не закуповує російську преміальну нафту, - ЗМІ

Індія, яка є найбільшим покупцем морської нафти у РФ, уже два місяці не купує сировину преміального сорту ВСТО.
18.03 — 341