Контракти.ua

244  —  16.06
У Пентагоні відреагували на так звані "мирні" умови Путіна
У Пентагоні відреагували на так звані

Путін хоче, щоб Україна віддала РФ усі окуповані нині території. Мовляв, тому він готовий завершити віну. У Міноборони США відреагували.

Російський глава Володимир Путін не має права висувати Україні жодних умов для досягнення миру. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі., коментуючи так звані "мирні пропозиції" Путіна.

"Він не в змозі диктувати Україні, що вона має робити для досягнення миру", - заявив Остін.

Очільник Міноборони США наголосив, що Путін може хоч сьогодні припинити неспровоковану війну, в якій він втратив сотні тисяч військових загиблими і пораненими, якщо цього захоче.

"І ми закликаємо його це зробити і вивести свої війська із суверенної території України", - зазначив Остін.

Він також додав, що США і союзникам необхідно наростити постачання зброї Україні, оскільки конфлікт вступив у "ключову стадію".

Нагадаємо, нещодавні заяви президента РФ Володимира Путіна про нібито готовність до мирних переговорів з Україною викликали скептичну реакцію не лише в Києві, але й у західних партнерів. Українські та західні посадовці назвали так звані "мирні ініціативи" Путіна "профанацією" і спробою виграти час для нарощування військового потенціалу.