Контракти.ua

1765  —  10.06
Чи вимикають світло торговим центрам в Києві: відповідь ДТЕК
Чи вимикають світло торговим центрам в Києві: відповідь ДТЕК

Відключення електроенергії в Києві поширюються й на торгові центри. Якщо якийсь ТЦ зі світлом цілий день, то це означає, що він має інше джерело електроживлення.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на публікацію компанії ДТЕК Київські електромережі в Facebook. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Друзі, часом ви скаржитесь, що торгово-розважальні центри - зі світлом цілий день. Запевняємо вас: всі ТРЦ відключаються за графіком, як і інші клієнти. Єдиний виняток з цього правила - якщо центр підключений до тієї ж лінії, що й критичні об’єкти", - йдеться в публікації компанії.

Однак, в ДТЕК нагадали, що більшість ТЦ, кав'ярень та інших торгових точок підготувалися до відключень світла. Зокрема, придбали собі генератори.

"Тому, якщо ви бачите в них світло, це не означає, що ми надаємо їм його. Можливо, вони використовують генератори чи інші джерела", - заявили в компанії.

Відключення світла в Україні

В Україні після масштабних обстрілів енергетичних об'єктів виник дефіцит електроенергії, а тому українцям почали відключати світло. Як розповідав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, обстрілами було зруйновано 42 енергоблоки. І сьогодні, за його словами працюють лише 27% великих теплових електростанцій.

Нагадаємо, з 8 червня світло в Україні будуть вимикати за новим підходом, який повинен зменшити кількість черг та дозволити збільшити кількість годин зі світлом.