Контракти.ua

463  —  26.05.24
Генерал-лейтенант США розповів, чи зможуть F-16 змінити ситуацію на фронті
Генерал-лейтенант США розповів, чи зможуть F-16 змінити ситуацію на фронті

Україна мала отримати західні винищувачі F-16 ще два роки тому.

Чим більше цих літаків отримають Збройні Сили України, тим сильнішими будуть вони у майбутньому, заявив в інтерв'ю АрміяInform генерал-лейтенант запасу Повітряних Сил США Девід Дептул.

"Україні потрібно готуватися до використання цих літаків у тій кількості, яку вона отримує зараз. F-16 збільшать потенціал Повітряних Сил ЗСУ. Однак кількість має значення. Чим більше F-16 і чим більш досконалі версії F-16 Україна зможе отримати, тим сильнішими будуть ЗСУ в майбутньому", - розповів генерал-лейтенант.

За його словами, партнери повинні збільшити кількість винищувачів, що надаються Україні, а також надати вдосконалені блоки F-16 та сучасне озброєння для них.

Дептул наголосив, що нашій країні потрібно виготовляти більше безпілотних літальних апаратів із значним бойовим навантаженням та далеким радіусом дії.

"Це дасть змогу бити по ключових цілях у РФ і знизить здатність російських військ розгортати свої сили в Україні", - додав він.

Статьи по теме
"Це нереалістично": у США зробили заяву щодо фінансової допомоги Україні

Сполучені Штати Америки не зможуть "нескінченно" фінансово підтримувати Україну.
03.12 — 236

Україна отримає від Швеції зимовий пакет допомоги на 100 млн євро
Україна отримає від Швеції зимовий пакет допомоги на 100 млн євро

Швеція надасть Україні пакет зимової допомоги на 1,1 млрд шведських крон (100 млн євро). Кошти спрямують, зокрема, на ремонт інфраструктури.
03.12 — 173

Друг Трампа і Кремля. Чим завершиться скандал довкола розмов Віткоффа з росіянами
Друг Трампа і Кремля. Чим завершиться скандал довкола розмов Віткоффа з росіянами

Цього тижня Москву знову відвідає спецпредставник США щодо Росії Стівен Віткофф. На відміну від попередніх візитів, цього разу він приїде в умовах серйозної політичної турбулентності для посадовця.
01.12 — 228