Контракти.ua

194  —  22.05
ЗСУ констатують зменшення дефіциту снарядів на фронті - Reuters
ЗСУ констатують зменшення дефіциту снарядів на фронті - Reuters

Після відновлення військової допомоги від США, українські артилеристи підтвердили зменшення катастрофічного дефіциту снарядів під час боїв у Харківській області.

Про це повідомляє Reuters.

Військові на фронті у північних районах Харківської області констатують вищу інтенсивність боїв, порівняно з операцією поблизу Бахмута в 2023 році.

"Це 24/7, їхня піхота продовжує прибувати, ми продовжуємо відбивати їхні атаки. Принаймні, намагаємося. Коли це можливо, ми їх знищуємо", - сказав Павло, навідник гаубиці 92-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Він додав, що раніше стояв у районі Бахмута, а зараз їхній підрозділ перемістили у Харківську область

"Тут набагато "гарячіше". Там у нас не було снарядів, а тут хоч снаряди є, їх почали завозити. Є чим працювати, є чим воювати", - додав військовослужбовець.

Командир артилерійського підрозділу бригади Віталій переконаний, що снаряди не закінчаться, адже всі розуміють важливість утримання оборони.

"Так, ми будемо отримувати боєприпаси, бо ми протистоїмо великому і серйозному угрупованню ворога. Якщо ми зараз продемонструємо, що здатні в такій екстремальній ситуації зупинити широкомасштабний наступ ворога на Харків і Харківську область, то ворог не наважиться навіть думати про наступ на Київ, Чернігів, Суми чи Полтавщину", - сказав він.

Статьи по теме
Від фронту до тилу. Як Україна дістає літаки РФ та що треба для перемоги у повітрі
Від фронту до тилу. Як Україна дістає літаки РФ та що треба для перемоги у повітрі

З початку повномасштабної війни Україна збила сотні російських літаків. Але досі не завоювала перевагу в повітрі настільки, щоб забезпечити стратегічні успіхи на фронті.
15.06 — 146

Україна не повинна мати обмеження на удари по РФ, - адмірал НАТО
Україна не повинна мати обмеження на удари по РФ, - адмірал НАТО

Україні необхідно дати право завдавати ударів по території Росії західною зброєю без обмеження дальності. Це допоможе ефективно обороняти себе.
10.06 — 207

Зеленський відкинув
Зеленський відкинув "мирні" ідеї Китаю: за підтримки Пекіна війна РФ буде довшою

Україна відкидає альтернативні "мирні саміти", зокрема, запропонований Китаєм. За підтримки Пекіна війна Росії проти України буде йти довше.
03.06 — 177