Контракти.ua

718  —  20.05
Застосунок "Резерв+": у Міноборони розповіли, кому це треба та чи відображається там бронювання
Застосунок

Всі військовозобов'язані від 18 травня повинні оновити свої дані.

Застосунок "Резерв+" стане доступним для завантаження лише 18 травня, коли закон про мобілізацію набере чинності. Пише ТСН. 

Про це в етері телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

"Застосунок недоступний для завантаження, тому що закон набирає чинності 18 травня, тобто фактично вночі в 00:01 застосунок стане доступним в Apple Store і Google Play Market. Наші громадяни зможуть завантажити цей застосунок безпосередньо і без обмежень", – заявила Черногоренко.

Вона зазначила, що всі військовозобов’язані, які зараз перебувають у наших реєстрах, отримають завдання або зобов’язання, починаючи від 18 травня, оновити, актуалізувати ці дані, а саме свій телефон, пошту та фактичне місце проживання.

"Ми запустили мобільний застосунок, ми даємо можливість це в центрах надання адміністративних послуг і за бажанням це можна зробити в ТЦК та СП. Ми прогнозуємо і моделюємо, що саме більше навантаження впаде на застосунок, далі – це центри надання адміністративних послуг", – йдеться у повідомленні.

Вона заявила, що військовозобов’язані мають 60 днів, людина може сама собі запланувати таке оновлення.

"Після того, як громадяни оновлюють свої дані, в кінці ви зможете завантажити собі основні дані з "Оберега". Це було наше велике завдання і місія, щоб кожен військовозобов’язаний зміг побачити, які дані по ньому є в держави, чи є там актуальний статус бронювання. І дійсно, статус щодо бронювання відображатиметься в цьому застосунку", – заявила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що змінено порядок бронювання від мобілізації на підприємствах двох сфер економіки.

Крім того, ми раніше інформували, що отримати штраф можна навіть після добровільного відвідування ТЦК.