Контракти.ua

219  —  18.05
В Україні знизилась ціна на тепличні огірки
В Україні знизилась ціна на тепличні огірки

В Україні спостерігається інтенсивне зниження цін на тепличні огірки. Тепличні комбінати відвантажують цей овоч дешевше, ніж минулого року.

Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

Представники тепличних комбінатів пояснили, що головною причиною знижувального цінового тренду є сезонне збільшення пропозиції цієї продукції в умовах досить низького попиту.

Так, станом на 16 травня, українські тепличні комбінати продавали огірки по 20-60 грн/кг ($0,51-1,52/кг), що в середньому на 28% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Оператори ринку назвали декілька причин такої ситуації.

«По-перше, вибірки в комбінатах були стабільними й в достатніх обсягах, через що пропозиція на ринку помітно збільшилися. Водночас попит на огірки помітно погіршився порівняно з минулим тижнем», – йдеться у повідомленні.

Тому продавці змушені були переглядати відпускні ціни на огірки в бік зниження, щоб активізувати темпи збуту й уникнути накопичення на складах великих обсягів нереалізованої продукції.

Аналітики додали, що зараз тепличний огірок в Україні вже коштує в середньому на 57% дешевше, ніж у середині травня 2023 року.

Виробники не виключають, що може відбутися і подальше зниження цін за умови збереження нинішніх темпів збуту.

Статьи по теме
В Україні подорожчала торішня картопля
В Україні подорожчала торішня картопля

Торішня картопля на українському ринку почала підвищуватися в ціні й на сьогодні вона втричі дорожча, ніж у відповідний період минулого року.
26.05 — 203

В Україні зростають ціни на цибулю
В Україні зростають ціни на цибулю

В Україні знову почали рости ціни на цибулю після тривалого "затишшя".
02.05 — 215

В Україні подешевшали тепличні томати
В Україні подешевшали тепличні томати

В Україні за останні сім днів знизилися ціни на тепличні томати.
30.04 — 219