Контракти.ua

244  —  16.05
«Вся територія, включно з Кримом»: Данська євродепутатка закликає допомогти Україні перемогти
«Вся територія, включно з Кримом»: Данська євродепутатка закликає допомогти Україні перемогти

Україна має повернути під контроль усі свої території, включно з півостровом Крим, який перебуває в окупації понад 10 років. А країни НАТО мають посприяти перемозі України.

Про це в коментарі Guildhall заявила депутатка Європейського парламенту від Данії, членкиня комітету з правових питань Карен Мельхіор.

«Я не впевнена, що була якась декларація країн НАТО, в якій у правильних висловах говориться про те, що метою (Північноатлантичного альянсу — ред.) є перемога України, і, де було визначення української перемоги. Україна має сама вирішувати, що таке перемога», — заявила євродепутатка.

«Для мене перемога України — це повернення контролю над своїми територіями, включно з Кримом. Крим перебуває під окупацією вже понад 10 років, і це жахливо для українців, які там живуть — бути під окупацією так довго. Ми повинні підтримати перемогу України», — підсумувала данська політикиня.

Зазначимо, що колишній командувач військами США в Європі, генерал у відставці Бен Ходжес заявив, що провідні країни Заходу на сьогоднішній день не намагаються допомогти Україні перемогти Росію, що має змінитися. Захід має оголосити своєю стратегічною метою перемогу України.