Контракти.ua

256  —  14.05
Кадрові зміни у вищому керівництві РФ: Путін подав сигнал Україні та Заходу – що він означає
Кадрові зміни у вищому керівництві РФ: Путін подав сигнал Україні та Заходу – що він означає

Кадрові переставляння в Кремлі не змінюють завдань Сил оборони України.

Кадрові зміни в російському керівництві сигналізують про намір очільника Кремля Володимира Путіна посилити боротьбу з Україною та Заходом, а не готовність до мирних переговорів. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій.

Нагадаємо, напередодні Путін призначив новим міністром оборони РФ Андрія Бєлоусова, а колишнього міністра Сергія Шойгу перевів на посаду секретаря ради безпеки РФ, з якої звільнив близького соратника Миколу Патрушева.

"Кадрові зміни в російському керівництві розходяться з риторикою москви про готовність до переговорів і сигналізують радше про намір путіна посилити конфронтацію з Україною і Заходом", – вважають там.

У ЦПД додають, що кадрові переставляння в Кремлі не змінюють завдань Сил оборони України.

"За час повномасштабної війни з Україною путін не вперше усуває генералів-невдах (дворніков, лапін, суровікін). Настала черга і міністра шойгу. Патрушев 16 років був секретарем російського радбезу. Він один зі стовпів закостенілого путінського режиму, який уособлюють люди, що роками не полишають займаних посад", – підкреслюють фахівці центру.

Новий міністр оборони Бєлоусов має досвід у сфері управління економікою, зокрема галуззю ОПК. Його призначення може свідчити про приготування Москви до затяжної війни.

Нагадаємо, ми розповідали, що відомо про нового міністр оборони РФ і чому він – небезпечний.