Контракти.ua

215  —  02.05
В Україні зростають ціни на цибулю
В Україні зростають ціни на цибулю

В Україні знову почали рости ціни на цибулю після тривалого "затишшя".

Про таку цінову тенденцію повідомляє East Fruit.

За думкою гравців ринку, зростання цін у цьому сегменті пов'язане з помітним скороченням пропозиції через сезонне виснаження запасів цибулі в українських господарствах. Водночас торговельна активність на ринку цибулі трохи прискорилася, що також сприяє зростанню цін.

На цей час фермери пропонують цибулю в межах 12-18 грн/кг ($0,30-0,45/кг), що в середньому на 39% дорожче, ніж наприкінці минулого тижня. Тим не менш, вони визнають, що поки не можуть суттєво підвищити ціни, оскільки покупці все частіше виявляють незадоволеність якістю цибулі.

Аналітики відзначають, що наразі цибуля в Україні в середньому коштує на 64% дешевше, ніж на початку травня минулого року. Проте виробники не мають впевненості, чи зможуть вони і надалі підвищувати ціни на цю продукцію, оскільки якість цибулі у сховищах стрімко погіршується.

Статьи по теме
В Україні подорожчала торішня картопля
В Україні подорожчала торішня картопля

Торішня картопля на українському ринку почала підвищуватися в ціні й на сьогодні вона втричі дорожча, ніж у відповідний період минулого року.
26.05 — 211

В Україні знизилась ціна на тепличні огірки
В Україні знизилась ціна на тепличні огірки

В Україні спостерігається інтенсивне зниження цін на тепличні огірки. Тепличні комбінати відвантажують цей овоч дешевше, ніж минулого року.
18.05 — 219

В Україні подешевшали тепличні томати
В Україні подешевшали тепличні томати

В Україні за останні сім днів знизилися ціни на тепличні томати.
30.04 — 219