Контракти.ua

232  —  30.04
В Україні подешевшали тепличні томати
В Україні подешевшали тепличні томати

В Україні за останні сім днів знизилися ціни на тепличні томати.

Про це повідомляє East Fruit.

Представники українських тепличних комбінатів відзначають повну відсутність попиту на їхню продукцію, тоді як пропозиція місцевого томату помітно зросла. У таких умовах виробники змушені переглянути ціни вниз.

Нині, основні продажі місцевого томату проводяться в межах 90-120 гривень за кілограм, що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Також на українському ринку присутні імпортні томати з Туреччини. Пропозиція імпортної продукції, хоч і нечисленна, через зниження попиту, також змушена йти на зниження цін. До кінця робочого тижня імпортний томат пропонувався за 75 гривень за кілограм, що в середньому на 16% дешевше, ніж тижнем раніше.

У порівнянні з кінцем квітня 2023 року, місцевий томат в Україні на сьогодні коштує в середньому на 34% дорожче. Більшість операторів ринку передбачають, що ціни в цьому сегменті залишатимуться на знижувальному тренді й на наступному тижні.

Статьи по теме
В Україні подорожчала торішня картопля
В Україні подорожчала торішня картопля

Торішня картопля на українському ринку почала підвищуватися в ціні й на сьогодні вона втричі дорожча, ніж у відповідний період минулого року.
26.05 — 232

В Україні знизилась ціна на тепличні огірки
В Україні знизилась ціна на тепличні огірки

В Україні спостерігається інтенсивне зниження цін на тепличні огірки. Тепличні комбінати відвантажують цей овоч дешевше, ніж минулого року.
18.05 — 244

В Україні зростають ціни на цибулю
В Україні зростають ціни на цибулю

В Україні знову почали рости ціни на цибулю після тривалого "затишшя".
02.05 — 224