Контракти.ua

442  —  28.04.24
Кулеба назвав Путіна «політичною твариною», яка відчуває страх
Кулеба назвав Путіна «політичною твариною», яка відчуває страх

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав російського диктатора Володимира Путіна політичною твариною.

«Від наших партнерів потрібна тверда віра в те, що перемога України досяжна. І по-друге, відсутність страху перед Путіним. Тому що Путін — політична тварина, яка відчуває страх. І коли він його відчуває, він стає агресивнішим. Якщо він відчуває силу, яку, наприклад, щойно продемонстрував Конгрес, він буде змушений відступитися», — сказав Кулеба в ефірі CNN 27 квітня.

Коментуючи ухвалення Конгресом США пакета військової допомоги Україні, він зазначив, що якою б не була ціна підтримки України зараз, ціна перемоги країни-агресора Росії буде набагато більшою.

За його словами, світ повинен пам’ятати, що будь-яка затримка у наданні допомоги Україні «компенсується сміливістю та самопожертвою полеглих солдатів».

«Це живі люди, їхні життя мають ціну. Все, що ми втратили з осені до сьогодні, ми втратили тому, що у наших солдатів не було достатньо зброї», — зауважив міністр.

Крім того, Кулеба додав, що Україна в будь-якому випадку не буде здаватися.

«Наша армія отримає нових солдатів та офіцерів, тому що на кону — виживання нації, виживання суверенної держави. І ми пам’ятаємо нашу історію: ті, хто відмовились боротися за Україну зі зброєю в руках на початку XX сторіччя, коли ми втратили нашу незалежність, потім стали жертвами сталінських репресій, геноциду, русифікації. Ми знаємо, що буде, якщо ми програємо, і тому ми продовжимо боротися», — підкреслив глава МЗС.

Статьи по теме
"Крим має стати непридатним для Росії": генерал США розповів, як Україна може його повернути

Колишній командувач військ США в Європі Бен Годжес закликав Україну не піддаватися тиску та не відмовлятися від Криму, наголосивши, що його повернення стане стратегічним переламом у війні.
вчера, 18:18 — 194

«Він абсолютно збожеволів»: Трамп накинувся на Путіна за чисельні вбивства мирних українців
«Він абсолютно збожеволів»: Трамп накинувся на Путіна за чисельні вбивства мирних українців

Американський президент заявив, що завжди мав із російським диктатором хороші відносини, але тепер він «збожеволів».
27.05 — 228

Путін сприймає переговори з Україною як
Путін сприймає переговори з Україною як "слабкість", - Мерц

Російський диктатор Володимир Путін сприймає переговори з Україною як слабкість. Якщо країни не продовжать діалог - потрібно готуватись до того, що війна триватиме довше.
27.05 — 203