Контракти.ua

252  —  18.04
Паркування у Києві знову стане платним
Паркування у Києві знову стане платним

З понеділка, 22 квітня, паркування у Києві знову стане платним.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Київтранспарксервіс не стягує плату за паркування з 22 лютого, коли набрало чинності рішення Київського окружного адміністративного суду про визнання протиправним та скасування розпорядження Київської міської військової адміністрації від 7 листопада 2022 року, яким були встановлені тарифи на платне паркування:

  • перша зона (центральні вулиці навколо вул. Хрещатик) – 35 грн за годину;
  • друга зона (великий центр від Шулявки до Печерська) – 25 грн за годину;
  • третя зона (решта міста) – 5 грн за годину.

12 квітня Верховний cуд призупинив дію рішення КОАС, що дозволяє Київтранспарксервісу повернути старі тарифи на час касаційного оскарження.

Київтранспарксервіс поскаржився, що через відсутність встановлених тарифів Київ недоотримує гроші за паркування, у зв'язку з чим порушуються права та інтереси як самого підприємства, так і всієї територіальної громади Києва.

Зупинення дії судових рішень допускається як винятковий захід, але Верховний суд визнав, що аргументи Києва достатньо вагомі.

Статьи по теме
Атака на
Атака на "Київстар": в СБУ розповіли важливі подробиці зламу і хто насправді за ним стоїть

СБУ під час розслідування масштабної кібератаки на одного з найбільших українських телекомунікаційних операторів "Київстар" дійшла висновку, що за атакою стоїть не просто хакерське угруповання, а безпосередньо російська військова розвідка - ГРУ.
05.04 — 276

"Київстар" назвав суму фінансових збитків від кібератаки 12 грудня

VEON, материнська компанія одного з двох найбільших мобільних операторів України "Київстар" заявила, що масована кібератака 12 грудня 2023 року коштуватиме їй приблизно 3,6 млрд гривень (близько 95 млн доларів).
19.01 — 396

Власник компанії
Власник компанії "Київстар" отримав від США дозвіл на продаж російського бізнесу

Телекомунікаційна компанія Veon отримала ліцензію США, яка дозволяє громадянам США брати участь в угодах, необхідних для продажу російського бізнесу "ВимпелКому".
06.05.23 — 845