Контракти.ua

264  —  12.04
Тепер на Work.ua доступні вакансії від оборонних підприємств
Тепер на Work.ua доступні вакансії від оборонних підприємств

Робота в оборонно-промисловому комплексі — це можливість долучитися до захисту держави й при цьому продовжувати розвиватися у власній професії. Тепер знайти вакансії від підприємств зі сфери оборони можна на сайті пошуку роботи Work.ua.

Галузь ОПК в пошуку кваліфікованих спеціалістів різних напрямів — це економісти, інженери-програмісти, конструктори, технологи, радіомеханіки, слюсарі та інші фахівці — перелік постійно поповнюється.

Сьогодні працювати в ОПК престижно, до того ж ця робота добре оплачується. Для порівняння: за даними Work.ua, середня зарплата по Україні становить 20 000 грн, а різні фахівці оборонних підприємств отримують від 25 000 грн, як-от монтажник радіоелектронної апаратури та приладів, до 45 000 грн, як оператор верстатів з ПК, і більше.

Усього на сайті зараз опубліковано понад 50 вакансії для різних професій в різних містах України. Вакансії постійно оновлюються та розширюються. Кожен охочий може бути частиною цієї важливої сфери, знайти можливості для працевлаштування, підвищення кваліфікації та розвитку кар'єри.

Як порівняти з 2022 роком, можливості українського оборонно-промислового комплексу збільшилися втричі. Цьогоріч очікується ще зростання в 6 разів проти 2023-го. Ситуація на українському оборонно-промисловому ринку надзвичайно динамічна, тож робота тут є і буде. Однак зараз галузь гостро відчуває дефіцит технічних спеціалістів і кваліфікованих робітників.

Перегляд усіх актуальних вакансій від ОПК доступний на Work.ua за пошуковим запитом «оборонне виробництво» на головній сторінці сайту.

Відгукнутися може будь-який кандидат з відповідними для посади навичками. Додаткову перевагу оборонні підприємства готові надавати ветеранам і ветеранкам, цінуючи їхній бойовий досвід.

Наближати Перемогу України у цій війні можна різними способами: підтримувати економіку, волонтерити, донейтити або працювати на оборонку і власною працею створювати озброєння та військову техніку для ЗСУ.