Контракти.ua

359  —  13.04
У Байдена невдоволені затримкою з допомогою Україні, але не мають "плану Б", - Bloomberg
У Байдена невдоволені затримкою з допомогою Україні, але не мають

Адміністрація американського президента Джо Байдена стає більш розчарованою через затримки у фінансуванні боротьби України проти Росії. В США зростає занепокоєння, що російські війська можуть досягти значних успіхів у найближчі тижні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

За словами анонімних американських чиновників, не існує жодного "плану Б" для США щодо допомоги Україні, окрім 60 мільярдів доларів військової допомоги, які досі розглядаються в Конгресі.

Одне з джерел видання наголосило, що європейським лідерам потрібно подолати затримки та використовувати прибутки від заблокованих російських активів, щоб допомогти Україні.

Водночас інше джерело зазначило, що Європейські країни також повинні терміново відповісти на прохання України та надати країні більше систем протиповітряної оборони Patriot зі своїх запасів.

Україна без допомоги США буде змушена відступати на фронті

Наприкінці лютого Зеленський говорив, що без допомоги Сполучених Штатів Україна втратить багато людей на фронті. До того ж Збройні сили не зможуть здобути нових успіхів на полі бою і будуть змушені відходити назад.

Нещодавно він знову повторив, що Україні доведеться відступати крок за кроком, якщо Сполучені Штати Америки не відновлять військову допомогу.

На останньому засіданні "Рамштайну" глава Пентагону Ллойд Остін сказав, що Сполучені Штати не допустять, щоб Україна програла у війні з Росією.

Статьи по теме
G7 не розморозить активи, поки РФ сама не виплатить Україні компенсації, - Bloomberg
G7 не розморозить активи, поки РФ сама не виплатить Україні компенсації, - Bloomberg

Члени "Великої сімки" не планують розморожувати активи Російської Федерації, доки держава-агресор самостійно не виплатить Україні компенсації за завдані війною збитки.
26.05 — 295

Греція за допомогою військових кораблів бореться з нафтовими танкерами РФ, - Bloomberg
Греція за допомогою військових кораблів бореться з нафтовими танкерами РФ, - Bloomberg

Військовий флот Греції продовжив серію навчань, щоб протидіяти перевалці нафти між російськими танкерами.
10.05 — 439

Путін сподівається на зменшення підтримки України і планує війну на виснаження, - Bloomberg
Путін сподівається на зменшення підтримки України і планує війну на виснаження, - Bloomberg

Російський диктатор Володимир Путін не збирається припиняти військову агресію проти України і планує війну на виснаження. Очільник Кремля у своїх загарбницьких планах сподівається на зменшення підтримки Києва з боку країн Заходу.
05.04 — 449