Контракти.ua

470  —  16.03.24
Греція розглядає передачу Україні систем С-300
Греція розглядає передачу Україні систем С-300

Греція допускає передачу Україні своїх систем ППО С-300, особливо після ракетного удару РФ по Одесі під час візиту прем'єр-міністра Кіріакоса Міцотакіса.

Про це повідомляє Army Recognition.

Греція переглядає питання про постачання своїх зенітно-ракетних комплексів російського виробництва С-300 і "Тор-М1" Україні після російського військового удару, завданого неподалік від її прем'єр-міністра під час візиту в Україну.

"Ця переоцінка знаменує собою поворотний момент після того, як російська ракета вибухнула всього за 500 метрів від колони, в якій перебували прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс і президент України Володимир Зеленський в Одесі 6 березня", - пише видання.

ЗМІ вказують, що така можливість є в разі отримання Афінами більш сучасної американської системи MIM-104 Patriot.

Видання пише, що Греція також розглядає можливість передачі Україні ЗРК "Оса-АКМ".

Тоді як системи С-300 і "Тор-М1" становлять для України великий інтерес, про що неодноразово заявляв президент Зеленський, систему "Оса" українці вважають застарілою.

Статьи по теме
Україна готується ще до 2-3 років війни: Зеленський дав доручення — The Economist
Україна готується ще до 2-3 років війни: Зеленський дав доручення — The Economist

Україна готується до можливого продовження війни ще на два-три роки після того, як мирні переговори фактично зайшли в глухий кут. За даними джерел, відповідне доручення вже дав президент Володимир Зеленський.
27.05 — 264

В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни
В Офісі президента заперечили, що Зеленський нібито казав депутатам про необхідність готуватися до ще 2-3 років війни

В Офісі президента заперечили, що президент Володимир Зеленський на зустрічі з депутатськими фракціями казав, що треба готуватися до війни тривалістю в ще два-три роки. Радник президента Дмитро Литвин під час спілкування з журналістами в чаті ОП сказав, що “це той самий вкид, який вже був”.
27.05 — 322

Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю
Термобаричні ракети та рої FPV: Україна модернізувала морські дрони для ударів по узбережжю

Морські безпілотники Сил оборони України отримали масштабну модернізацію і тепер здатні діяти як плавучі пускові платформи, атакуючи позиції ворога роями FPV-дронів і термобаричними ракетами.
27.05 — 284