Контракти.ua

322  —  04.03
Гейлі перемогла на праймеріз Трампа
Гейлі перемогла на праймеріз Трампа

Ніккі Гейлі перемагає на праймеріз Республіканської партії в окрузі Колумбія та отримує свою першу перемогу у 2024 році.

Ніккі Гейлі виграла праймеріз Республіканської партії в окрузі Колумбія, здобувши першу перемогу в кампанії 2024 року. Пише ТСН. 

Про це пише Associated Press.

Її перемога в неділю принаймні тимчасово призупиняє перемогу Дональда Трампа на виборчих змаганнях Республіканської партії, хоча колишній президент, ймовірно, забере ще кілька сотень делегатів у супервівторкових перегонах цього тижня.

Попри свої ранні поразки, Гейлі сказала, що залишиться в перегонах принаймні протягом цих змагань, хоча вона відмовилася назвати будь-який праймеріз, у якому вона була впевнена, що виграє. Після поразки в рідному штаті Південна Кароліна Гейлі залишалася непохитною в тому, що виборці в наступних місцях заслуговують на альтернативу Трампу, попри його домінування до цього часу в кампанії.

Associated Press оголосило Гейлі переможцем у неділю ввечері після того, як представники Республіканської партії округу Колумбія оприлюднили результати. Вона виграла у всіх 19 делегатів.

Нагадаємо, нещодавно кандидат у президенти Дональд Трамп виграв праймеріз республіканців у штаті Мічиган, а серед демократів перемогу здобув чинний президент США Джо Байден.