Контракти.ua

498  —  29.02.24
Польща подумає над забороною імпорту продовольства з Росії
Польща подумає над забороною імпорту продовольства з Росії

Польща "ретельно" проаналізує наслідки рішення Латвії заборонити імпорт російських продуктів харчування і не виключає, що сама зробить відповідні кроки.

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg.

Туск планує обговорити це питання сьогодні на зустрічі з протестуючими фермерами, оскільки проблема надмірної пропозиції та "нерівної" конкуренції пов'язана не лише з торгівлею з Україною, а й з експортом із Росії та Білорусі, заявив він журналістам у Варшаві після зустрічі з латвійською колегою.

Туск і прем'єр-міністр Латвії Евіка Сіліня домовилися об'єднати зусилля, щоб переконати європейських лідерів вжити заходів щодо імпорту продовольства.

Статьи по теме
ЄС хоче скасувати стелю цін на російську нафту: що пропонується натомість
ЄС хоче скасувати стелю цін на російську нафту: що пропонується натомість

У межах посилення санкційного тиску на Росію в Європейському Союзі обговорюють радикальніший механізм обмежень для експорту російської нафти.
31.01 — 164

ЄС офіційно обмежив фінансові операції з РФ: як це вдарить по Кремлю
ЄС офіційно обмежив фінансові операції з РФ: як це вдарить по Кремлю

ЄС офіційно включив Росію до "чорного списку" країн із високим ризиком відмивання грошей і фінансування тероризму.
30.01 — 256

Група з 14 країн Європи оголосила попередження танкерам
Група з 14 країн Європи оголосила попередження танкерам "тіньового флоту" РФ

Група з 14 країн ЄС попередила танкери "тіньового флоту" РФ в Балтійському та Північному морях. Ті з них, які не відповідатимуть певним вимогам, будуть розглядатися, як судна без громадянства.
27.01 — 211