Контракти.ua

539  —  25.02.24
Втрати росіян уп'ятеро більші, ніж втрати ЗСУ, - Зеленський
Втрати росіян уп'ятеро більші, ніж втрати ЗСУ, - Зеленський

Втрати особового складу російської армії вп'ятеро більші за втрати серед солдатів Збройних сил України.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на FOX News.

"Ми знаємо, що десятки тисяч людей було вбито. Десятки тисяч дітей були депортовані. Якщо порівнювати кількість загиблих солдатів, я б сказав, відношення 1:5. На одного українського військового, який загинув у бою, припадає 5 російських солдатів. Це приблизна статистика, - сказав глава держави в інтерв'ю американському телеканалу.

Посилення Сил оборони України

У четвер, 22 лютого, президент Володимир Зеленський провів масштабну зустріч із дипломатами, представниками держав та міжнародних організацій. Під час зустрічі, він озвучив три задачі на 2024 рік.

Глава держави також заявив, що цього року Україна посилить Повітряні сили завдяки винищувачам F-16 і назвав це фундаментальним завданням.

Голова Європейської ради Шарль Мішель провів із Зеленським телефонну розмову. Лідери обговорили військову та фінансову допомогу Україні.

Статьи по теме
Україна, США та РФ в Абу-Дабі обговорили весь 20-пунктний план миру, - Зеленський
Україна, США та РФ в Абу-Дабі обговорили весь 20-пунктний план миру, - Зеленський

Переговори в Абу-Дабі між Україною, США та Росією відбулися у тристоронньому форматі вперше за тривалий час.
26.01 — 280

В Україні трансформують систему протидії
В Україні трансформують систему протидії "Шахедам", - Зеленський

Президент Володимир Зеленський провів енергетичний селектор щодо ситуації в регіонах, де нині спостерігається найскладніша ситуація з енергопостачанням.
19.01 — 280

Україна готується до двох варіантів подій: дипломатія або подальша оборона, - Зеленський
Україна готується до двох варіантів подій: дипломатія або подальша оборона, - Зеленський

Президент Володимир Зеленський анонсував, що Україна підготується до двох варіантів розвитку подій. Зокрема, до дипломатії або ж подальшої активної оборони.
05.01 — 307