Контракти.ua

207  —  22.02
В Україні подешевшав один з овочів борщового набору
В Україні подешевшав один з овочів борщового набору

В Україні цього тижня фермери почали розпродавати цибулю зі сховищ. Так, вперше у цьому році ціни на цибулю почали знижуватися.

Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

Станом на 20 лютого, ріпчаста цибуля надходила у продаж по 8-14 грн/кг ($0,21-0,36/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж тижнем раніше.

Аналітики пояснили, що минулого тижня багато фермерів ще утримувалися від реалізації ріпчастої цибулі, сподіваючись на підвищення відпускних цін. Але вже на поточному тижню господарства вирішили почати продаж наявних запасів.

«Приступити до активної реалізації наявних запасів цибулі виробники змушені через поступове зниження якості цієї продукції. Українські фермери та оптові компанії останніми днями постійно повідомляють про те, що цибуля в сховищах швидко псується, і продавати таку продукцію з кожним днем стає все важче», – йдеться у повідомленні.

Експерти додали, що в ситуації, яка склалася, власники якісної цибулі ухвалили рішення і зовсім відмовитися від продажів і заявили про свій намір відновити реалізацію не раніше середини березня поточного року.

Аналітики підкреслили, що зараз в Україні цибуля в середньому надходить у продаж у 3,6 рази дешевше, ніж в аналогічний період 2023 року.

Статьи по теме
В Україні подешевшав один з базових овочів
В Україні подешевшав один з базових овочів

В Україні цього тижня спостерігається чергове зниження ціни на моркву. Однією з причин такої ситуації стало збільшення пропозиція даної продукції з місцевих господарств, що призвело до загального зниження споживчого попиту і негативно позначилося на темпах реалізації в сегменті моркви.
28.03 — 211

В Україні подорожчали тепличні огірки
В Україні подорожчали тепличні огірки

В Україні цього тижня ціни на огірки з українських тепличних комбінатів почали зростати.
24.03 — 190

В Україні спостерігається зниження цін на один з базових овочів
В Україні спостерігається зниження цін на один з базових овочів

Другий тиждень поспіль на українському ринку спостерігається падіння цін на моркву. Однією з причин цієї ситуації стала відносно тепла погода, яка сприяє погіршенню якості продукції у сховищах.
08.03 — 203