Контракти.ua

456  —  22.02
Байден наказав помічникам приділяти особливу увагу скандальним заявам Трампа, - CNN
Байден наказав помічникам приділяти особливу увагу скандальним заявам Трампа, - CNN

Останніми днями президент США Джо Байден особисто наказав своїм старшим помічникам у передвиборчій кампанії приділяти більше уваги підбурювальним коментарям Дональда Трампа.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

За словами двох джерел, знайомих з указом президента, суть вказівок Байдена, доведених до його старших співробітників, полягала в тому, щоб значно активізувати зусилля кампанії із привернення уваги до "божевільних" заяв Трампа на публіці.

Вказівка президента, про яку раніше не повідомляли, схоже, свідчить про те, що сам Байден вважає вкрай важливим представити свого ймовірного суперника-республіканця не в собі і непридатним для роботи на посаді. Протягом кількох тижнів його кампанія заявляла, що вони повністю готові до того, що Трамп стане кандидатом від Республіканської партії.

Команда президента з переобрання вже давно зосередилася на тому, щоб донести до виборців чорно-білі контрасти між Байденом і Трампом, коли йдеться про їхні темпераменти та світогляд.

Радники Байдена кажуть, що попередження виборців про те, який вигляд матимуть ще чотири роки президентства Трампа, є центральним елементом їхньої стратегії на загальних виборах - з усіх питань, від зовнішньої політики до репродуктивних прав і захисту демократичних інститутів.

Ця стратегія значною мірою зумовлена широко поширеною серед помічників Байдена стурбованістю тим, що надто багато виборців, схоже, забули про те, що вони вважають деякими з найбільш обурливих і неприйнятних моментів президентства Трампа.

Як нещодавно сказав один зі старших радників кампанії, вони були здивовані тим, як багато виборців, схоже, надягають "рожеві окуляри", озираючись на роки правління Трампа - реальність, яку, на думку кампанії, вони повинні змінити, постійно нагадуючи виборцям про те, за що виступає Трамп.

Вибори у США

Вибори президента США заплановані на 5 листопада 2024 року. Згідно з прогнозами, головним кандидатом від демократів стане чинний американський лідер Джо Байден. Від республіканців, крім Дональда Трампа, у фаворитах експосол США в ООН Ніккі Гейлі.

У грудні 2023 року Трампа виключили з виборчого бюлетеня на праймеріз у штаті Мен.

Крім того, Верховний суд штату Колорадо також заборонив Трампу брати участь у праймерізі на його території. У той же час Трамп переміг на внутрішньопартійних виборах республіканців в Айові.

Статьи по теме
Трамп розповів нову вигадану історію про телефонний дзвінок Зеленському, - CNN
Трамп розповів нову вигадану історію про телефонний дзвінок Зеленському, - CNN

Колишній президент США Дональд Трамп розповів повністю вигадану історію про те, як він нібито перехитрив своїх опонентів-демократів, оприлюднивши "запис" телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським у 2019 році, яка стала ключовим фактором першого імпічменту Трампа.
19.03 — 782

США наприкінці 2022 року готувалися до ядерного удару Росії по Україні, - CNN
США наприкінці 2022 року готувалися до ядерного удару Росії по Україні, - CNN

США наприкінці 2022 року почали підготовку до того, що Росія може завдати ядерного удару по Україні. Побоювання американської адміністрації ґрунтувалися на деякій розвідувальній інформації.
10.03 — 310

Трампу загрожує багатомільйонний штраф у справі про шахрайство, - CNN
Трампу загрожує багатомільйонний штраф у справі про шахрайство, - CNN

Генпрокурор Нью-Йорка вимагає оштрафувати кандидата на президентських виборах від Республіканської партії Дональда Трампа на понад 370 млн доларів, а також заборонити політику вести бізнес на теренах штату. Пропозиція висунута у межах судового процесу щодо цивільного шахрайства політика.
07.01 — 1111