Контракти.ua

682  —  17.02
Бояться ударів. Росія почала готувати військові аеродроми до можливих атак, - ЗМІ
Бояться ударів. Росія почала готувати військові аеродроми до можливих атак, - ЗМІ

Росія почала готувати свої військові аеродроми до можливих ударів. У різних регіонах РФ провели навчання.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Moscow Times.

Зазначається, що Міноборони РФ перевірило військові аеродроми на стійкість до масованих ударів. У ході навчань спецпідрозділи російських військ відпрацювали відновлення злітно-посадкових смуг та місць стоянки літаків.

Видання зазначає, що навчання проходили відразу у кількох регіонах, у тому числі у західному та південному напрямках. До навчань залучали інженерно-саперні підрозділи, які ліквідовували вирви та відбудовували капоніри для захисту літаків від уламків.

The Moscow Times, посилаючись на військового експерта, пише, що аеродромна служба РФ має підрозділи, які повинні оперативно відновлювати злітно-посадкову смугу, а у разі пожежі виводить авіаційну техніку. Більше того, такі навчання повинні проводитися регулярно.

Експерт зазначає, що з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україні російські аеродроми неодноразово були атаковані безпілотниками, а в майбутньому, як вважає експерт, Росія може мати справу з НАТО.

Атаки на аеродроми РФ

Нагадаємо, що Сили оборони України неодноразово атакували військові аеродроми на території РФ, а також на тимчасово окупованих територіях України. Кожна з таких атак завдавала пошкоджень російській авіації.

Так, у грудні 2023 року був атакований військовий аеродром у Морозівську Ростовської області. Росіяни традиційно заявили, що всі безпілотники нібито були збиті.

Статьи по теме
Росія хоче підвищити податки, щоб знайти більше грошей на фінансування війни, - ЗМІ
Росія хоче підвищити податки, щоб знайти більше грошей на фінансування війни, - ЗМІ

Уряд Росії розглядає можливість підвищення податків для населення, щоб знайти більше грошей для ведення затяжної війни проти України.
13.03 — 268

РФ скасувала помилування для
РФ скасувала помилування для "зеків", які воюють в Україні, - ЗМІ

Росія вже більше року відправляє на війну в Україні свої ув'язнених. Раніше "зеків" заманювали помилуванням після завершення контракту, але тепер цю умову скасували.
27.01 — 498

Російський олігарх Дерипаска купив новий літак в обхід санкцій за 36 млн доларів, - ЗМІ
Російський олігарх Дерипаска купив новий літак в обхід санкцій за 36 млн доларів, - ЗМІ

Російський олігарх Олег Дерипаска придбав новий літак за 36 млн доларів. Його купили в обхід санкцій через Казахстан.
07.01 — 898