Контракти.ua

474  —  11.02.24
НАТО змінює свій підхід до допомоги Україні у сфері озброєнь, - ЗМІ
НАТО змінює свій підхід до допомоги Україні у сфері озброєнь, - ЗМІ

НАТО розглядає можливість взяти на себе координацію постачання зброї Україні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Handelsblatt.

Це зміна курсу, оскільки раніше альянс не втручався безпосередньо у питання постачань, залишаючи їх на розсуд окремих країн-членів.

Керівництво блоку хоче інтегрувати формат "Рамштайн" до структур альянсу. Це рішення може бути прагненням убезпечити себе від можливих змін у політиці США.

У НАТО побоюються, що постачання зброї Україні з боку США може припинитися, якщо на виборах у листопаді переможе Дональд Трамп.

Розробкою плану з інтеграції займалися радник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван та генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг.

План інтеграції "Рамштайну" до НАТО розроблявся радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном і генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом.

Підтримка НАТО України

Раніше ми писали, що Джейк Салліван обговорить з партнерами НАТО підтримку України з боку США.

До речі, голова Пентагону Ллойд Остін та генсек НАТО Єнс Столтенберг обговорили збільшення виробництва зброї для допомоги Україні.

Статьи по теме
Ізраїль міг вперше відбити повітряну атаку лазерною зброєю, - ЗМІ
Ізраїль міг вперше відбити повітряну атаку лазерною зброєю, - ЗМІ

Це могла бути лазерна зброя Iron Beam. Що про неї відомо?
05.03 — 682

Верховного лідера Ірану Хаменеї вбито, його тіло знайшли, - ЗМІ
Верховного лідера Ірану Хаменеї вбито, його тіло знайшли, - ЗМІ

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху, ізраїльські та світові медіа повідомили про загибель верховного лідера Ірану Алі Хаменеї.
01.03 — 370