Контракти.ua

529  —  09.02.24
США наразі мають достатньо коштів для навчання українських пілотів на F-16
США наразі мають достатньо коштів для навчання українських пілотів на F-16

Національна гвардія США все ще має достатньо грошей, щоб завершити підготовку українських пілотів на винищувачах F-16.

Про таке заявив глава Нацгвардії США генерал Ден Хокансон, пише АР.

Генерал зазначив, що попри те, що через брак фінансування США не змогли надіслати Україні жодних нових пакетів озброєнь, але тренування пілотів вдалося продовжити.

"У нас є ресурси для продовження тренувань, які вже розпочалися. Якщо ми вирішимо збільшити це, вочевидь, нам знадобляться ресурси для підготовки додаткових пілотів і наземного персоналу ", – сказав Хокансон.

Навчання українських пілотів на F-16 у США розпочалося у жовтні на базі Національної гвардії Морріс в Тусоні, що в Арізоні, у рамках багатонаціональних зусиль із надання Україні передових винищувачів.

Відтоді в українському військовому фонді, який США використовували для надсилання мільярдів доларів на інші системи озброєння та допомоги Україні, закінчилися гроші, і Конгресу важко було прийняти нову допомогу.

Статьи по теме
США запровадили нові санкції проти Ірану, що стосуються торгівлі нафтою
США запровадили нові санкції проти Ірану, що стосуються торгівлі нафтою

Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти військової торгівлі нафтою з Іраном. Обмеження наклали на вісім суден, причетних до транспортування іранської сирої нафти та нафтопродуктів на світові ринки.
29.05 — 236

Адміністрація Трампа усунула Ізраїль від переговорів з Іраном, - NYT
Адміністрація Трампа усунула Ізраїль від переговорів з Іраном, - NYT

Адміністрація президента США Дональда Трампа вирішила усунути Ізраїль від переговорів з Іраном. Причиною тому стали надто оптимістичні оцінки прем'єра Біньяміна Нетаньяху, які так і не справдилися.
23.05 — 374

Сенатори США з обох партій вимагають розблокувати допомогу Україні
Сенатори США з обох партій вимагають розблокувати допомогу Україні

Двопартійна група сенаторів США надіслала листа міністру оборони Піту Гегсету з вимогою нарешті розблокувати 600 млн доларів допомоги Україні та союзникам у Східній Європі.
23.05 — 359