Контракти.ua

539  —  29.01.24
У ЄС спростували чутки про санкції проти Угорщини для допомоги Україні, - Sky News
У ЄС спростували чутки про санкції проти Угорщини для допомоги Україні, - Sky News

Європейський союз не має планів запроваджувати економічні санкції проти Угорщини для того, щоб змусити її схвалити допомогу Україні від блоку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News.

"Документ, згаданий у статті Financial Times - це довідкова записка, написана секретаріатом ради під свою відповідальність, в якій описується поточний стан угорської економіки", - розповів виданню неназваний високопосадовець ЄС.

Він уточнив, що в такій записці не міститься "якийсь конкретний план щодо довгострокового бюджету ЄС та Фонду для України, а також не викладається будь-який план щодо Угорщини".

За словами чиновника, переговори щодо перегляду бюджету ЄС, який передбачає допомогу Україні у розмірі 50 млрд євро, продовжуються та ґрунтуються на пошуку компромісу.

Варто зауважити, що Угорщина наприкінці минулого року заблокувала виділення 50 млрд євро для України. Вона стала єдиною країною, яка проголосувала проти такого рішення. Запитання планують знову розглянути на саміті, який відбудеться 1 лютого.

Статьи по теме
ЄС хоче скасувати стелю цін на російську нафту: що пропонується натомість
ЄС хоче скасувати стелю цін на російську нафту: що пропонується натомість

У межах посилення санкційного тиску на Росію в Європейському Союзі обговорюють радикальніший механізм обмежень для експорту російської нафти.
31.01 — 164

ЄС офіційно обмежив фінансові операції з РФ: як це вдарить по Кремлю
ЄС офіційно обмежив фінансові операції з РФ: як це вдарить по Кремлю

ЄС офіційно включив Росію до "чорного списку" країн із високим ризиком відмивання грошей і фінансування тероризму.
30.01 — 252

Група з 14 країн Європи оголосила попередження танкерам
Група з 14 країн Європи оголосила попередження танкерам "тіньового флоту" РФ

Група з 14 країн ЄС попередила танкери "тіньового флоту" РФ в Балтійському та Північному морях. Ті з них, які не відповідатимуть певним вимогам, будуть розглядатися, як судна без громадянства.
27.01 — 207