Контракти.ua

467  —  07.01.24
Росгвардія намагається підсилити свою боєздатність за допомогою ПВК та інших збройних формувань
Росгвардія намагається підсилити свою боєздатність за допомогою ПВК та інших збройних формувань

На тлі потрясінь у сфері внутрішньої безпеки Росії, спричинених війною проти України, Росгвардія почала зміцнювати свої ресурси за допомогою приватник військових компаній та інших збройних формувань.

Про це повідомляє Міноборони Британії з посиланням на звіт розвідки.

За інформацією Міноборони, росгвардія почала посилювати свої ресурси та особовий склад внаслідок потрясінь у сфері внутрішньої безпеки Росії через війну проти України.

Зокрема, з жовтня 2023 року до складу росгвардії увійшли підрозділи приватної військової компанії "Вагнер", а з січня 2024 року – батальйон "Восток" з так званої "ДНР".

Також РФ докладає зусиль для розформування угруповання "Каскад", яке спеціалізується на використанні безпілотників, щоб підпорядкувати його частини Росгвардії.

У липні 2023 року Держдума РФ дозволила Росгвардії використовувати важче озброєння.

"Нові можливості, разом з поповненням її досвідченими ветеранами з інших груп, ймовірно, означатимуть значне підвищення боєздатності", – пише розвідка.

Раніше у розвідці Великої Британії прогнозували, що до 2025 року загальна цифра втрат росармії перетне позначку у 500 тисяч.

Статьи по теме
ISW: Кремль готовий залучати неактивний резерв для війни з Україною
ISW: Кремль готовий залучати неактивний резерв для війни з Україною

У Росії можуть почати приховану мобілізацію резервістів на тлі виснаження добровольчого ресурсу для участі у війні проти України. Це створює нові політичні та військові ризики для Кремля.
вчера, 12:02 — 181

Росія готова зневоднити Сибір заради тиску на країни Центральної Азії, - розвідка
Росія готова зневоднити Сибір заради тиску на країни Центральної Азії, - розвідка

Академія наук РФ відновила роботу над масштабним інфраструктурним проєктом, який передбачає часткове перекидання ресурсів річки Об до Казахстану та Узбекистану. Це може спричинити серйозні екологічні наслідки.
10.12 — 194

Готові рухатись далі за концепцією США. У Путіна зробили заяву про війну в Україні
Готові рухатись далі за концепцією США. У Путіна зробили заяву про війну в Україні

Росія готова прийняти концепцію Сполучених Штатів щодо завершення війни в Україні, і має намір рухатись далі на запропонованій Вашингтоном основі.
27.10 — 280